Žurnalas “MotoPress“

Pirmajam žurnalo “MotoPress“, kurį galite rasti prekybos vietose, numeriui parašiau “skaitalą“. Gaila, pačio žurnalo dar nevarčiau, bet turėtų būti įdomus tiems, kurie negali be motociklų, kurie jais domisi, juos myli ir dievina. Šia meile mielu noru užsikrėčiau ir aš 🙂

Mano moto virpuliai
Autorius: Ashtroka

Neturiu motociklo. Bet turiu noro. Treptelti kojele ir paprašyti: „Pavežėk mane, kąąą?“. Jokių dviprasmybių, miestą pažįstu, į mišką nenoriu – aš labai padori mergina. Taigi. Pavėžėk, paskui tris dienas svaigsiu, kad noriu savo garaže turėti šį žaisliuką. Būtinai seksualų, virpulingai riaumojantį, jaudinančiai kvepiantį tepalu ir benzinu. Patikėjai? Aš ne.

Motociklui kaip mylimai moteriai reikia dėmesio: valyti, tvarkyti, ardyti, sudėti iš naujo ir vėl ardyti, tepti, rūpintis… Toks įspūdis, kad per naktį jis savaime sugenda. Tiesa, kai kurios moterys sugeba sugesti per pirmą pasimatymą. Bet šįkart mes ne apie tai. Sakoma, už malonumus tenka atitarnauti ant kelių: po gero vakarėlio – šalia klozeto, po gero pasivažinėjimo – garaže ant kilimėlio. Dar kitiems netyčia išsikepa „batonai“ – geriausiems “kepėjams“ ant kelių klūpoti netenka, jie iškart gulasi į lovą. Tokia ta reabilitacija, kaip silkė gipso patale.

Ir vis dėlto – arba važiuoji, arba ne. Kitaip negali būti. Buvusių saugumiečių nebūna, buvusių motociklininkų irgi – neiškrapštyt vėjo iš širdies, nenusiplaut tepalo dėmių. Tokia jau lemtis…

Maniškė – kiekvieną pavasarį seilėtis prieš motociklus. Nusivalau smakrą ir į lauką išsivarau… dviratį. Gal kada gero būdo aplinkybės lems, kad turėsiu švelniai burzgiantį (ne vibratorių, dievaži!) motociklą. Žinoma, tokio dydžio ir svorio, kad nuvirtusio nesugebėsiu pati pakelti. Ech… Naiviai tikiuosi, kad vyrai motociklininkes toleruoja labiau, nei vairuotojas, stabdančias automobilius dėl nuo stipraus šoninio vėjo nugriuvusio YARIS.

Nežinau, kaip vyrams atrodo moterys ant motociklų, bet vyrai ant jų (motociklų, ne moterų) atrodo gerai. Per daug gerai, kad negali jų nemylėti. Jei einant gatve pro šalį prazvimbia „strytas“, pakerta kelius, širdis baladojasi tai kairėj, tai dešinėj, galų gale suprantu, kad viso labo kilojasi mano krūtinė. Septynios nekontroliuojamos sekundės, beveik orgazmas. Paskutinį kartą buvau užklupta ant dviračio, garbės žodis, vos nenugriuvau. Ne tokie seksualūs, bet savaip žavūs čioperiai – birbia garsiau, garso bangos ne kerta per kelius, bet nuvilnija šlaunimis. Šypteliu, nes kutena, ne dėl to, kad juokinga. Nors tiesą sakant, juoda oda pasikaustę vyrai trenkia fetišu.

O toliau man nesvarbu – kokia markė ar modelis, kiek arklių ir duslintuvų. Nepykit, LOUIS VUITTON rankinę atpažįstu iš 200 metrų atstumo, o motociklo, deja, ne. Tad kai pradėsite eilinį kartą dalintis matalinimo ir rankenos sukimo įspūdžiais, prisiminkit, kad nė velnio neraukiu, ką jūs kalbate.

Važiuokite, džiaukitės. Grįžkite į namus permirkę prakaitu ir purvu, girkitės įspūdžiais ir rodykite visiems nuotraukas, išdidžiai baksnodami: „Žiūrėk, matai? Čia AŠ griuvau!“. Mano moteriška širdis viską atleis ir supras. Tik vienas BET. Iš tiesų, du BET:
Netempk savo technikos į namus. Suprantu, remontuoti motociklą svetainėje žymiai šilčiau, nei garaže, bet… aš kojų nedepiliuoju ant stalo, taip kad jokių išimčių.

Jei turi moterį, saugok jos vietą ant motociklo – pavežėjęs svetimą užpakaliuką, gali tikėtis namuose “išjungto garso“. Tylėsiu, kol nesusiprasi, kad žaislais su kitomis nesidalinu.

Laukiu pavasario. Vos tik sušils, eisiu gaudyti virpuliukų – tu juk pravažiuosi pro šalį, taip?

Įrašo “Žurnalas “MotoPress“” komentarų: 1

  1. Atgalinis pranešimas: Ashtroka vs Motopress | ashtroka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s