įgeidžiai

Dienos, kai žinai, jog vėl lis. Lis rytoj, lis šiandien, lis vakar. Lis. Kaip koks prancūziškas žodelytis. Pavyzdžiui, fleur-de-lis – vilkdalgis (, štai tau pirmas pranc.žodis šiai vasarai).

Dienos, kai galima nieko nedaryti. Nelaukti, nesitikėti. Apvesti akis juodu pieštuku ir juodai pasidažyti vokus. Šiaip sau.
Šiltnamyje apmūsijusiais stiklais pirštu pravalyti mažučius langelius kiekvienam gėlės žiedui, kad gautų šiek tiek šviesos. Tikėti, kad tai, ką matys vietoj pažaliavusio maurino stiklo, turėtų jiems patikti. Iš lauko toks šiltnamis tikriausiai panašus į žalią vabalą blyškiomis dėmelėmis.
Žiūrėti į lašus, papsinčius nuo stogo ir skaičiuoti iki dviejų šimtų penkiolikos. Arba kol pamesi skaičių.
Niekur neiti. Būti.
Mokytis gėlių kalbos ir siuntinėti paslaptingas puokštes kitiems. Tarsi rašytum nežinoma kalba meilės laiškus ir naiviai lauktum atsakymo. Nežinok, nesuprask, bet klausyk. Kas, kad negirdi.
Siuvinėti žodžius. Aprašyti burtažodžiais suknelės padurkus ir suktis ratu – kad žodžiai išsivyniotų, ištįstų ir apsuktų galvą.
Paslapčia nukirpti vieną plaukų sruogą, įsikišti į batą ir neštis visur, kur einu. Rankioti arbata sulietas servetėles. Į sausainių dėžutę šluoti visus trupinius nuo stalo.
Nesiliesti. Virpėti.

Be proto myliu bendratį.
Don’t be afraid. Don’t be. Don’t. Do.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s