BigBrother is watching

Kartais nutinka keistų dalykėlių. Bent jau man, kaip smulkmenų medžiotojai.
Šią savaitę FB vienas fotografas įdėjo linką į naują savo blogą, kur dės visas foto. Na, atseit pagrindinis jo tinklalapis nelabai tinka visoms fotosesijoms, kurias fotografuoja. Linkas tiesiai į vieną asmeninę fotosesiją. Ok, žiūrim.

Ir staiga suprantu, kodėl pilna merginų komentarų, besipiktinančių, “kokia čia asmeninė fotosesija, jei foto demonstruojamos viešai???“. Reiškiama užuojauta merginai ir t.t. Pasirodo, nuotraukose – pusnuogė mergina, besidžiaugianti šiuolaikinės plastinės chirurgijos pasiekimais.
Nėra ko užjaust ar pykt, fotografas sako, kad šioji davusi sutikimą viešinti foto. Ok, drąsi mergina. Bravo.

Pačios nuotraukos niekuo neypatingos. Erotika ir tiek. Glumina tik viešo publikavimo faktas.
Slysteliu FB puslapyje žemyn. Toji pati mergina dėkoja fotografui už darbą. Kipšas ant mano peties spusteli jos vardą ir patenku į asmeninį FB profilį. Kaip žinia, ne visi žmonės slepia savo “sienos“ pranešimus ar nuotraukas (nesutvarkyti privatumo nustatymai), tad ir nebūdamas “draugu“ gali matyti viską.

O štai ir foto iš minėtosios fotosesijos. Vienintelis skirtumas – pas fotografą visose nuotraukose nutrinta banali merginos tatuiruotė ant krūtinės. Nei tai drugelis, nei tai kaspinėlis. O jos albume – dar su “drugeliu“. P.S. Fotografas išties dailiai sutvarkė foto.

Nu ir ką? Nieko. Gūžteliu pečiais. Kiekvienam savo.

Ir štai vakar viename prekybcentryje, besileidžiant elevatoriumi eskalatoriumi (Yvl sako, Yvl žino), akį patraukė kažkur matytas “drugelis“ ant krūtinės. Pakeliu akis – ajoptararaj, ta pati mergina :))))

Žinai ką, atrodo žmogaus nepažįsti visiškai, matei tik kelias foto, bet netikėtai susitikus ir atpažinus, pradedi žiūrėti kažkaip kitaip. Imi vertinti pagal susidarytą įspūdį. Šiuo atveju, įspūdis buvo hmm… neigiamas.

Beje, nuotraukose ji buvo žymiai gražesnė… 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s