Kvaili tie amerikiečiai…

Jau kelintą vakarą žiūrinėjame Amerikoje populiarų žaidimą-lenktynes “Amazing Race“. Įveikėm 15 ir 16 sezoną. Keletą kartų teko leptelti: “Na, ir kvaili tie amerikiečiai…“

16 sezono pradžioje dalyviams pasakius, kad iki oro uosto reikės nuvažiuoti viešuoju transportu, visų veidus iškreipė nepasitenkinimas. “Amerikoje niekas nevažiuoja viešuoju transportu, ypač Los Andžele!“ – burbėjo viena moteriškė. Tačiau visi rado ir metro, ir autobusus. Didis atradimas.

Vokietijoje teko gerti alų ir valgyti raugintus kopūstus – kas antras savo nuostabai riaugėjo, kas trečias purtė galvą ir rodė pasišlykštėjimo grimasas. Ankstesniame sezone nenoriai valgė keptą silkę su svogūnais. O viena mergiotė, paniškai bijanti aukščio, nesugebėjo nusileisti nuo super aukštos vandens čiuožyklos.

Šiaip smagu pasižiūrėti, kaip žmonės klaidžioja, atranda naujus dalykus. Laužo galvas ten, kur nėra dėl ko laužyti. Ir ne visada laimi tie, kurie stipriausi fiziškai. Didis sėkmės dalykas – į kazino atbėgusi paskutinė pora sugebėjo greičiau už kitus suskaičiuoti žetonus ir nuvažiuoti į galutinį tašką.

Būtų įdomu save šitaip išbandyti. Deja, “Amazing Race“ – tik amerikiečiams. Bet tai ot projektas – po visą pasaulį skraidyti… Hm, reikės pažiūrėti tą sezoną, kur buvo užsukę į Lietuvą 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s