Kad nepamirščiau

Kissable.
Antradienio vakarą pavargau Siemens’e (renginys, futbolas, stresas, ant kilimo byranti sidabrinė pudra ir pasiutlige susirgę raudoni sportbatukai, tokie puikūs dviračiui minti, o, pasirodo, tokie netinkami vaikščioti ratais po areną, jos užkulisiais, tarp žmonių ir dar kažkur tarp visko). Niežti kulnus.
Šešios valandos miego su gyvais sapnais – kai sapnuose viską matai ryškiai, gyveni tuo, kas ten vyksta ir netgi gali valdyti veiksmą. Drąsiai griūti ant nugaros, kad vėliau užsimerkusi klausytumeisi, kaip mielas balsas šnabžda tau į ausį, kaip svarbu, kad tu pasveiktum ir atsikeltum.
Atsikeli ir eini ten, kur tavo darbas, tavo gyvenimas – viskas pasikeitę. Neatsimeni, kad turi tokį nuostabų biurą, dirbi kažkokia redaktore, sakančia puošniai mergaitei, kad galėtum ją atleisti tik dėl to, kad ji šitaip gerai rengiasi.
Eiti į tamsą, bijoti žmonių. Bėgti. Paskui ieškoti – skristi! Drąsiai šokti virš stogų, suptis ant sijų, kabintis ant Gedimino bokšto atbrailų, judėti ore kaip vandenyje. Ir paskui nušokti į smėliakailių vilkų būrį ir greitai pabėgti.
Tarp tų skraidymų sutikti nematyti žmonės kelia minčių, kad mes visi, gebantys valdyti savo sapnus, susitinkame toje pačioje vietoje. Tarsi tai būtų ne mano sapnas, o kažkoks paslaptingas prisijungimas prie sapnų pasaulio. Kur mes galime bučiuotis. Ir krėsti kvailystes. Nes visą laiką žinai, kad tu sapnuoji, mėgaujiesi pojūčiais ir velniškai nenori pabusti.
Jau maniau, kad tokių sapnų nebeturėsiu. Kai sugrįžo – apsidžiaugiau.
Sapnų valdymas yra vienas geriausių malonumų, kažkur tarp gaivaus oro po lietaus ir juoko.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s