Burbt

(draftas) Darbe, po visokių maketų, akcijų derinimų, sėdžiu prie stalo limpančiomis rankomis. Po stalu supu koją ir galvoju, kad be proto myliu savo naujas basutes. (drafto pabaiga)

Prieš savaitę po namus stypčiojau ant pirštų galų – ištinusios kulkšnys varė iš proto. Uždegimas or smth. Sakiau sau, nepraeis iki pirmadienio, keliausiu pas šeimos gydytoją – kas čia nutiko, kad visą dieną žvitrios kojos į vakarą pavirsta kaladėmis. Tačiau visa tai praėjo, o turima versija mane visiškai tenkino. Ir kulnai jau užgijo, ačiū.
* * *
Ką veikti tokiame karštyje? Ryju knygas. Pabaigiau “Mano virtualieji aš“, perskaičiau “Vanduo drambliams“ ir štai jau įveikiau trečdalį “Pasaulis pagal Garpą“.
Nereikia niekur eiti ir važiuoti – pasaulis pats susirango į lovą (palovis jau užimtas: triušis jau ankstų rytą pradeda baladoti narvo groteles, kad išleistume ir jis vėl galėtų iki vėlyvo vakaro kiurksioti po lova). Šalti gėrimai, ledai, salotos. Visiškai suletėjęs kimbantis laikas. Ir dušas, mažiausiai tris kartus per dieną.

* * *
Ar sakyti, kad visada džiaugiausi galimybėmis dirbti vyriškame kolektyve? Taigi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s