Pif paf

Žaidžiau karą.

Kamufliažinė apranga, apsauginiai akiniai, eMkės replika ir keli šimtai plastikinių šratukų. Karas, pavadinimu “straikbolas“.

Iš pradžių buvo baugoka: visi lekia, slepiasi, atrodo, visi viską žino ir supranta, tik aš viena ne. “Saugot galą!“ – “Ei, kas 5 metrus visi“.

Pirmas ėjimas pavirto štabo saugojimu, prakiurksojau tarp griuvėsių keliasdešimt minučių. Tada išvarė į puolimą, pradėjo kilt adrenalinas ir še tau – užėjo lietus. Pylė kaip reikiant, akimirksniu permirkau. Staiga pasijutau likusi viena ir drąsiai išėmusi dėtuvę ir iškėlusi šautuvą paržygiavau į “mirties zoną“.

Po lietaus ėjome žaisti toliau. Pagaliau pagavau “kaifą“. Ėjom į puolimą, priešas apsupo ir žiopliausius “pif paf“. Tad vėl saugojom štabą, vyko aktyvus susišaudymas su klykavimu iš bokštelio, kad “Priešas – ties antra valanda“. Tada mane, kaip kokį partizaną, nukirto ant kalnelio po obelimi. Vėl “mirties zona“.

Papildau tuščią dėtuvę ir einame į puolimą – atsiimti savo užkariauto štabo. Totalus adrenalinas. Jei ne tie uodai (po lietaus pamiršau pasipurkšti repelentu), viskas būtų buvę dar geriau.

Paskutinis susirėmimas akis į akį. Kolegą nukirto. Lukterėjus užėmiau poziciją už medžio, laukiu. Žvilgt – eina “geltonas“, pif paf. Tas šast už kito medžio ir į mane pif paf. Vienas į kitą. Dar sekundė ir gaunu į ranką.
Viskas, “mirties zona“, žaidimo laikas baigėsi.

Patiko!
Vėliau vakare aktyvūs “straikbolo“ žaidėjai pasakojo istorijas iš savo patirties: kaip vienas suvarė priešui šratą į kaktą (per arti stovėjo), kaip su maskuote krūmuose užstrigo ir teko tiesiog iškirpti, arba kaip bobutes miške gąsdina.

O mes visi dar ilgai kalbėjome, kas nuo ko bėgo ir kas ką nušovė, kurioziškas situacijas ir geriausius “pif paf“.

Dabar dešinę ranką maudžia. Nuo šautuvo svorio.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s