Bejaučiant rudenį

Tie karščiai taip išvargino, kad atvėsę orai – atgaiva. Tačiau, kai oro temperatūra taip drastiškai krenta žemyn, nieko gero. Štai jau gerklę kutena. Ryte per miegus susisukau į apklotą – šalta! Atsikėlus teko ieškoti chalato – vasarą praktiškai nenaudojamo drabužio.

Kita vertus, oras palankus tiems 2 000 dviratininkų, kurie užplūs Vilniaus centrą sekmadienį. Pasiseks, jei nepūs smarkus vėjas ir nebus lietaus. Kodėl pati nevažiuoju? Juk žinai, aš nemėgstu važiuoti minioje. Joks šalmas ant galvos neužtikrins lengvo kritimo žemyn – kojos, keliai, alkūnės. Krumpliai. Šiaip aš neturiu jokio stimulo tikrinti savo fizinę ištvermę su gauja išprotėjusių. Me is so uncompetitive, dovanokit. Į miestą išlįsiu, pasirgsiu už savo žmogų, išgersime kavos ir užteks. Tik nesuprantu, ko aš čia teisinuosi… M?

Anądien pagalvojau, kad nusivylimas galėtų būti baklažano spalvos. Tiesiog taip. Belieka džiaugtis, kad visos emocijos spalvotos.

Noriu automobilio. Stumdytis kamštyje. Po darbo spėti užsukti į paštą, kuris dirba iki 18 val, nes ten jau trečią dieną manęs laukia šešios knygos. Dar būtų gerai spėti į leidyklą – ten laukia dvi. Arba sėst ir važiuoti į kaimą obuolių, cukinijų, morkų, burokėlių, bulvių. Dar kelios savaitės ir bus galima virti vynuogių uogienę. Vynuogienę – šlapiems rudens vakarams, kai vėl pradedama galvoti apie pyragų kepimą.

Pagalvojau, kad vis dėlto ruduo man patinka, nes tada galiu apsiauti savo mielus ilgaaulius ir drąsiai eiti per balas. Kiekvienas rugsėjis vis šnabžda apie Naujo pradžią. Bet visos pradžios priklauso tik nuo mūsų. Girdi? Taigi.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s