laikas

Pusryčiaudama permetu LJ.
Įkišu nosį į FB.
Pastebėjau, kad laikas, praleidžiamas LJ, pradeda viršyti FB. Kažkaip nebeįdomu, kuo gyvena visi 200 žmonių, o kai kurie jų gyvena taip aktyviai, kad… na, ok, gal yra didelis poreikis aprašyt kiekvieną pirstelėjimą. Vidurių pūtimas – čia tau ne juokas…
Man įdomūs jūs 🙂 o kadangi skaitau tiek, kiek skaitau, o jūs rašote tiek, kiek rašote, dabar suprantate, kiek sunaudoju laiko SAU.
Žinoma, aš spėju ir nagus susitvarkyti, ir pavalgyti, ir į kiną nueiti. Spėju paverkti, arba išsikvatoti iki ašarų. Tik nespėju padaryti visko, ką norisi įveikti. Užduočių nemažėja, norai nesusitraukia, o laikas, deja, neišsitempia. Ir nešvarių indų stirta kriauklėje nemažėja – nes indai, pasirodo, patys neišsiplauna.
Šiandien garsiai ištariau: kodėl, kai dirbi nesvarbius darbukus, laikas eina lėtai, o kai pluši ties rimtomis ir daug atsakomybės reikalaujančiomis užduotimis, valandos tiesiog ištirpsta?
Vieną vakarą jaučiu slegiančią kaltę dėl kažkieno netinkamai atliktos užduoties, o ryte nusibraukusi viską, kaip sapną, kuriame visą nuoskaudą išgyvenau dar kartą, jaučiuosi rami ir gūžteliu pečiais “na, ir kas?“ Nepadarė, tai nepadarė, kūlversčiu neapsiversi. Kad visos problemos būtų tik tokios… vertos aprašyti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s