Intuicija

Šiandien man nurovė stogą.
Buvau šičia: http://hai.lt/

Kirto ir viskas. Kas? Na, kad būrys skirtingų, vienas kito nepažįstančių žmonių galvoja tokiais pat vaizdiniais, kad kyla tokios pat mintys, tik gal išreikštos skirtingais žodžiais ar simboliais.
Aštuonios valandos žaidimo su intuicija ir vaizdiniais prabėgo kaip… net nežinau, prie laikrodžio nelipo akys. Buvo įdomu.

Štai susodina visus po keturis ratuku ir liepia užsimerkus galvoti apie ateities visuomenę, kokia ji bus, kokia bus Lietuva, ko reikia pokyčiams. Studijos vadovė vis kalba, skatina mintis klausimais, fone skamba muzika. Iš niekur į galvą ateina mintis “žmonės ateityje nesituoks“. Nesąmonė, nuveju šalin, įsileidžiu kitus vaizdinius: ateitis yra balta, nesikeičiantys – pilka masė, Lietuva – žalia, grįžimas prie baltų mitologijos, šviesiaplaukiai vaikai, kurie, kužda intuicija, reiškia protą.

Vėliau ketvertukas dalinasi vizijomis ir apibendriname: matome kai kuriuos dalykus gana vienodai – ateitis balta, be informacinio triukšmo, būsima Lietuva – proto ir intelekto centras. Paskui pristatome savo atradimus kitoms grupėms. Žinok, kai kita grupė pasakė, kad jie padarė išvadą, jog ateityje nebebus šeimos institucijos, aš vos nenukritau nuo kėdės – aš tai pagalvojau. Šauktukai. Šiaip visų vaizdiniai sutapo 90 proc.

Arba dar gudriau: susėdę po tris galvojame apie ketvirtą, esame jo intuicija. Išties labai keista pasakyti nežinomam žmogui, kad jis nebijotų pasirašyti sutarties, dėl kurios dvejoja, nes taip pakuždėjo intuicija, toptelėjo mintis į galvą ir viskas – tas žmogus išsižioja iš nuostabos “iš kur tu žinai?“. Mačiau nustebusius, pradžiugintus ir nuliūdintus. Pati šiek tiek susimąsčiau. Buvo įdomi patirtis, kuri, reikia manyti, dar pravers. Faktas, stogo nurovimas – jau kažkas tokio.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s