Cha

Pradėkim nuo to, kad esu laiminga gyvendama su žmogumi, kuris vis sugeba mane stebinti.
Štai laimėjo Facebook skelbtą LuxExpress konkursą ir gali nemokamai keliauti visur, kur važiuoja juodieji autobusai, iki lapkričio pabaigos. Suplanavome trumpą savaitgalio kelionę Vilnius-Ryga. Trumpą todėl, kad man reikia į darbą, o ir bilietai nemokami tik vienam žmogui. Taigi iš Rygos grįžtu į Vilnių, o važiuoja toliau: Ryga-Talinas-Helsinkis-Talinas-Ryga-Vilnius.
Viskas suplanuota, sudėliota. Zaprasta.

Šiandien pašto dėžutėje randu sau adresuotą laišką. Užrašyta “Clue#1“. Viduje randu kryžiažodį. Sprendžiu. Surenku reikiamas raides ir gaunu frazę – LJ Sep twenty two. Lendu į LJ, scrollinu friendjuostę – ehehe, pas tą dieną įkeltas postas “Clue#2“ su latviška fraze. Išsiverčiu frazę, kuri mane pasiunčia į komodos apatinį stalčių. Pasiraususi tarp vilnonių kojinių ir žieminių kepurių randu didelį voką – o ten bilietai į Rygą lapkričio mėn. Hahahaha!
Esmė – jau senokai nebuvau taip suintriguota. Gavusi laišką net nenutuokiau nuo ko jis galėtų būti – pagalvojau apie visus žmones, kuriems pastaruoju metu siunčiau pop.laiškus. O vat pasirodo ten slėpėsi mažutė staigmenėlė.

Ką gi, važiuosim. Kitą savaitgalį pasibastyti po Rygą, (dzejaus, aišku, laukia ilgesnė kelionė) lapkritį – vėl. O sausio mėnesį – in Waršava, į taip geidžiamą IKEA. Taip, šįkart abu laimėjome nemokamas keliones su Simple Express autobusais. Dovanotam arkliui… 🙂

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s