Nu

Šlapi marių tinklai. O gal plaukai, limpantys prie blakstienų, paskui braukiu sruogas – pirštai juodi. Užtat visą amžinybę naudoju vandeniui atsparų blakstienų tušą, spjaudama į paistaliones, kad nesveika, negerai. Iškris blakstienos – naujas nusipiešiu, didelio čia daikto. Bobutės antakius nusipiešia, ir nieko. Kuo gi aš geresnė?

Važiuojant į darbą įsijungiu MP3 ir leidžiu Florencei paniūniuot, pašokinėt ir paverkt. Ar sakiau, kad jos muzika puikiai tinka rudeniniams rūkams, tiems mieguistiems ankstyvą rytą? Darbe susikišu tas pačias ausines į ausis ir linguoju pagal kažkokios rock radio skonį. Nebijau pasigarsinti. Būgnai dunda, gitaros.. nežinau koks tai žodis. Skamba. Būgneliai irgi.

O kai lyja, žiūriu pro langą. Kvėpuoju sau į delną, o tada manęs klausia, ar man šalta. Nešalta. Bauguliuojuosi (baugulys toks), kad žiemą biure bus nepakeliama temperatūra ir dirbsiu namuose. Kažkam juk reikia įrodyti, kad virtualus biuras veikia. Galėtų ir neveikt – nes atsakinėt į darbinius laiškus prieš einant miegoti darosi žalingu įpročiu. Kaip blogai, kad aš tokia gera, nu.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s