No new conversations.

Išties 7 val. ryto Skype nei vieno “ant laido“. Nėra kam parašyti “Labas rytas“, pridėjus kavos puodelio emotikoną. O vakariniams ilgiems pokalbiams kartais tiesiog nebūna ūpo (būkite geri, nekalbinkite). Ką aš čia šneku – rytais manęs pačios nebūna “online“. Tuo metu, du iš dešimties atvejų, aš valau ant sofos išpiltą kavą.

Sapnavau Keanu Reeves. Turėjau kažkokį žurnalą su straipsniu apie jį. Sakau, pasirašykite ant kurios nors nuotraukos. Ant kurios? Kuri jums labiausiai patinka, nusišypsojau savo geriausia šypsena. Užrašė “Mielai Sigitai“ ar kažkas panašaus, o parašo, kad čia užrašė Keanu, ir nepaliko. Kur tokį kam parodysi – nepatikės, blyn. Laimei, tebuvo sapnas.

O šiaip pasiilgstu senų pašnekovų. Žmonių, su kuriais būdavo tiesiog smagu ir nereikėdavo itin svarbios progos susitikti. Buvo galima ateiti nesitarus, pareiti namo neįspėjus ir neatskleidus, kur taip ilgai užtrukau. Kada buvo šis laikas?

Noriu kepti tortą su braškėmis. Ir dar šiemet nevalgiau mėlynių, kiškio kopūstų, agurkų su medumi ir į cukrų dažomų rabarbarų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s