Pipirmėčių metai

Ištrauka

Tai tik iliuzija.
Ji truks penkis mėnesius: mėnuo medžioklės, mėnuo puotos, o galiausiai trys mėnesiai žaizdų laižymo. O tada vėl viskas iš naujo. Tas apgaulingas sotumo jausmas – it prigėrus vandens: jauti pilve sunkumą, bet supranti, kad po valandos vėl norėsi valgyti. Tu visą gyvenimą medžiosi ir niekaip negalėsi numalšinti alkio.


Medžioklė ir puota – patys geriausi etapai. Mėnesį vaikštai susijaudinusi, pašiurpusia oda ir blizgančiomis akimis, kol išgirsti trakštelėjimą – laimikis tavo. Tada prasideda puota – slapti pasimatymai, seksas, daug sekso – automobilyje, laiptinėje, jo bute, jos darbe, kur tik nori, bet tik ne jos namuose. Namai – šventa. Mėnuo džiaugsmo ir paraudusių skruostų. O tada virsteli laiko ratas ir prasideda nuopolis – ilgesys, liūdesys, pyktis. Nebesusitinkate, nerandate ar nenorite rasti laiko susitikti. Susitikę nesuprantate, ko čia atėjote – pasikalbėti ar pasimylėti. Atsiranda prisirišimas, emocijos. Ir tai velniškai vargina. Pradedi gailėtis parašytos žinutės, ištarto žodžio, galiausiai nostalgiškai prasukinėji medžioklės ir puotos akimirkas ir niekaip negali atsiragauti to, kas jau seniai suvalgyta – tarsi čiulptum obuolio graužtuką.

Baigti vos pradėjus – talentas, mergyte. Sumedžioji, priremi prie sienos, pasisotini ir dingsti – kol dar nepriprato nei jis, nei tu – o juk moterims priprasti lengviausia… Jos įsiremia į vyrą, apsvaigsta nuo jo kvapo, skonio, sakomų komplimentų, suminkštėja oda ir širdis – viskas, mergyte, gali manyti, kad pametei ginklą atsidūrusi meškos guolyje. Jei dar išlaikei sveiką protą, nešk kailį kiek įmanydama ir neatsigręžk, negrįžk. Suvystys kaip šilkinę.

– Aš tempiu tave į savo urvą… -, ištarė jiems leidžiantis eskalatoriumi į požeminę aikštelę, ir jai pakirto kojas nuo šių žodžių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s