Vairuotojo pažymėjimas

Čia pasidžiaugti.
Kadangi prieš dvejus metus gavau vairuotojo pažymėjimą jau prie naujos tvarkos, šiemet pasinaudojau jos teikiamais privalumais.

Sekmadienį įlindau į regitra.lt pasižiūrėti kas ir kaip, nes greitai reikės keisti laikiną pažymėjimą į galiojantį dešimt metų. Prisijungiau prie vairuotojų portalo ir… užsisakiau naują vairuotojo pažymėjimą internetu. Cha, jie ir mano nuotrauką turi, nes prieš dvejus metus pyškinausi toje fainoje būdelėje. Čia pat ir sumokėjau el.bankininkystės pavedimu. Dar smagiau, kad e.valdžios vartai jau žino mano dvigubą pavardę ir niekam nereikia rodyti santuokos liudijimo.

Paskui išskaičiau, kad pačiu laiku užsisakiau naują pažymėjimą – tai galima padaryti, kol nesibaigė vairuotojo medicininės pažymos galiojimas, apie kurį puikiai žino Regitra. Kaip tyčia buvo likę tik pora dienų 🙂

Kol naujos teisės “under processing“, paskambinau savo šeimos medicinos centrui ir užsirašiau apsilankymui dėl medicininės pažymos. Šįryt nuėjau, per penkias minutes gavau pažymą, galiojančią 10 metų. O vakare po darbo užsukau į Regitra ir pasiėmiau naująjį vairuotojo pažymėjimą.

Vualia. Paprasta kaip.

P.S. Šiaip smagiausia dėl nepakeistos nuotraukos, nes prieš dvejus metus mane išties gražiai nufotografavo 🙂 aš juk sakiau, kad šiek tiek apsiverkusios moterys yra gražios – jų akys spindi 🙂

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s