Nesimiega

Kai savaitgalį pabundi 8 ryto savo noru, reiškia, nesimiega. Senstame vienok.

Visą naktį sapnavau, kaip pakuoju daiktus ir niekaip negaliu sutilpti į rankinį bagažą (realiai aš jau galvoju, ką dar pasiimti, nes įsimečiau tik tris drabužius). Galiausiai sutinku Tomą, kuris pamiršo kojines, o, kad bėda nepasirodytų per menka, po akimi švietė gražiausia mėlynė. Kelionė bus gera, matyt.

Galėčiau dabar užminkyti bandelių ir iškepti pusryčiams, bet, žinok, tingisi. Labai. Greičiausiai ir pienas bus sugįžęs… Mes kartais išmetame nemažai maisto – nespėjame suvalgyti, o mano mamai vis atrodo, kad reikia valgyti daugiau, nuolat gaminti ir kimšti. Ryk, žuvėdra, ryk.

Vienintelis erzinantis dalykas oro uostuose – tai keleivių ir bagažo tikrinimas. Užknisa batus nusiauti,.išsiverti diržą. Dar reikia ištraukti maišelį su skysčiais ir laptopą. O paskui kol susipakuoji viską gražiai, kol koks gorila nepradėjo stumti savo bagažo ant tavo daiktų… Kartais drebinu kinkas, kad lieps išmesti vienkartinį skustuką (aš normali moteris, man plaukai auga), stiklo dildę ir tą miniatiūrinį pincetą antakiams ravėti. Vis dar sekasi gyventi komfortiškai.

Šiaip rankinis bagažas yra geras gyvenimo motyvatorius – neimk daugiau, nei tau reikia. Neišmesk maisto. Nerizikuok ten, kur rizikuoja tik kvailiai ir kelių gaideliai. Laikykis taisyklių. Matuok ir sverk tai, ką turi. Gerbk ir saugok savo ir kitų daiktus bei darbus. Būtinai keliauk. Skrisk.

Šįkart Vengrija dviems dienoms. Business trip. Tikiuosi, Tomas neįsitaisė mėlynės šį savaitgalį. Gal paimsiu mėlyną megztuką – jei ką, atrodysim susiderinę.

Įrašo “Nesimiega” komentarai: 4

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s