BD

Jaučiuosi nuskaidrėjusi.

Kaip spinta – viskas išversta žemyn, kambary absoliuti betvarkė: pūkuoti megztiniai ant medvilninių marškinėlių, iširusios kojinių poros, liemenėlių sagtelės įsikibusios pėdkelnių, o šios pasmaugusios sukneles – ša! – aš tuščia, net spengia nuo tylos. Jokio šiugždesio ar dulkės.

Tik tvykst. Tik. Ir nieko daugiau.

Kodėl vieni gimtadieniai būna linksmi, isteriškai džiugūs, kiti – pikti, prisigėrę įtūžio ir didelio sopio, kad metai ir vėl per greit apibėgo ratą, o treti – tiesiog tokie… ramūs. Be skausmo.

Man nebe penkiolika metų, kad negalėčiau pasakyti, ko iš tikrųjų noriu, bet būtent dėl šios priežasties aš kartais turiu patylėti. Toks tas amžius, kai nebetiki šakių rašymais ant vandens, kai į dangų paleidžiama mažiau vėjų, signalinių dūmų ir blizgučių. Atsirado prasmė, sakykim. Nebegali tauzyti, nebent vis dar nori būti čirškiančiu žvirbliu – žodžiai pildosi, mergyt, mintys ir svajonės, sapnai ir priešgripiniai kliedesiai – viskas pildosi. Nenusvilk.

Ir nieko daugiau.

Tokia graži proga tiesiog tykiai paverkti į rankovę, susiglosčius taurę banalaus vyšnių vyno. Pabūti savimi su savim. Kaip S.Parulskis rašė – jam keturiasdešimt septynios graikės skutasi kojas ir ūsus, man tik dvidešimt aštuonios, duokdie pakankamai protingos nepersipjauti venų tokioj jaunystėj. Žydinčioj.

Šiąnakt dar kartą gimsiu. Gimtadienis. Ir nieko daugiau.

Įrašo “BD” komentarai: 6

  1. Žinočiau koordinates, lėkdama pro Vilnių, atneščiau keksiuką dideliam žmogui !

    o kol spėju matyti, linkiu laimės, kai jau meilę turi 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s