Orchidėja

Šiemet kovo 8 d. išėjusi iš vonios, susisukusi į savo baltą chalatą, ryto prieblandoje ant sofos ranktūrio radau naują orchidėją. Simboliška vienok – tokia moteriška gėlė moteriai moters dienos proga. Moteriška, nes orchidėjos man… erotiškos.

Tik pažiūrėk… Nieko neprimena? Taigi.

Naujoji namų gražuolė pradėjo žiedus mesti. Kažkas nedžiugina. Gal per sausas oras… Laistau tiek, kiek reikia (šiuolaikinėms moterims prie gėlių prideda mini instrukcijas, kaip elgtis su padovanotu daiktu, heh), šviesos irgi gauna. O gal tiesiog šalta… Orai tokie, kad radiatoriai savaime nebešyla, nors dar neužsukti – ir kur tu pas mus sukursi šiltnamį… Pažiūriu į senąją orchidėją – nežydi ir net nesiruošia. Naujajai prognozuoju tris žydėjimus ir ilgą merdėjimą ant palangės. O kaktusas, tas zaraza, auga ir vargo nemato.

Ir kaip čia neprisiminti senų įrašų…

Išėjo trys princai į mišką, paleido strėles į skirtingas puses. Vyresnysis pašovė elnią auksiniais ragais. Antrasis – kurtinį perlo karolių kaklu. Jaunėlis – voveraitę, nešusią riešutų kekę.
Praskėlė tuos riešutus. Viename rado ilgą gyvenimą, antrame – stebuklingą meilę, trečiame – saldžią mirtį… Ir tada viskas išsipildė.
Stiklo rūmuose orchidėja pražydo.
Strėlėmis.

 

Reklama

Įrašo “Orchidėja” komentarų: 1

  1. Neprimena. Tiksliau, primena ką kita: http://youtu.be/HAShllUlEK0 😀
    Keistos gėlės tos orchidėjos… Tokia kasdienė ir visur esanti egzotika. Sunku turbūt rasti namus, kur nebūtų bent vienos – na, gal pas kokį senbernį nebent, o jei namie motera, tai garantuotai ir orchidėja. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s