Geri gražūs dalykai

Vyriškos rankos. Stiprios. Moters krūtys. Švelnios. Byrantys žibuoklių žiedlapiai. Apelsinų sultys taurėje. Rankų darbo muilas. Naminė duona. Jūra. Seksas. Knygų žymekliai. Medienos kvapas. Užkrečiantis juokas. Kūdikio plaukučiai. Pirma žolė. Pūkinės pagalvės. Kavos pupelės. Basos pėdos. Obuoliai. Šilkinės skarelės mazgas.

Sąrašas iki begalybės…

Dar geras dalykas yra buriavimas jūroje. Vat, Rokas yra geras žmogus, ėjom kartą į Kolonas, atsimenu, valgiau Kijevo kotletą, nenumiriau. Kelis kartus man parvežė Memelio juodo alaus iš Klaipėdos. Sakau, geras žmogus. Ir kaip nesutikti, kai kviečia eiti į jūrą? Manęs tik netempkite – užtenka, kad Egidijus kartas nuo karto švelniai pazurzena, kad reikia imti Graikijos pakrantes. Kartais nuo kvailų norų apsaugo pinigų neturėjimas.

Ir kaip visada geras dalykas yra pėdkelnės ar prilimpančios kojinės – jūs neįsivaizduojate, kaip vyrai adoruoja šį moterišką atributą… ir kaip tai jaudina, gali jaudinti, kai žinai, ką reikia daryti… Man tęsti?

Ir jausmas:
Jis: Čia ir dabar?
Ji: Visur ir visados…

UPD: Prisiminiau, šįryt į troleibusą įlipo tokia močiutė, visa švytinti ir kvepianti vanile. Kai pasensiu, aš irgi taip kvepėsiu.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s