Trip #5

Užsispyrimas minti pusryčių iki Žaliųjų ežerų apie 7 val. ryto buvo labai minimalus. Pavartytas lovoje ir paglostytas pažadais apie kavą, vis dėlto ~8.30 val. po gero dušo niurzgantis užsispyrimas buvo pasodintas ant dviračio ir, nekreipiant dėmesio į vakarykščius skaudulius ir tingiai po raumenis išsivaikštančią pieno rūgštį, buvo pajudėta tikslo link.

Trip: 26,11 km.
Total: 113,37 km
Liko: 886,63 km.

Oras – pasaka, miškas kvepia. Man labai patinka tie miško takeliai ir jų vingiai. Dar būtų gerai, kad geri dėdės jų nelopytų pildami žvyrą. Prie Žaliųjų jau radome grupelę dviratininkų ir žvejų. Dar buvo chebros, niekaip negalinčios pabaigti tūsintis nuo vakar dienos. O kavos nebuvo! Nes kažkas pažadėjo, kad šalia ežero yra kavinė, bet nepagalvojo, kad sekmadienį ji gali ir nedirbti. Nors kas ten žino, kaip ji dirba – darbo laikas nenurodytas.

Tai teko kimšti sumuštinius užsigeriant vynuogių sultimis ir vandeniu. Beveik sakralu. Pasikepinom saulėje, pažiūrėjome, kaip žmonės jau maudosi (jau maudosi!) ir pasukom ratus link namų. Šičia aš ištariau genialią frazę: “Nu bet kodėl taip žiauriai, visada kelias pirmyn į nuokalnę, o atgal – į kalną? Davaj kitą kartą miname iš Žaliųjų į Pašilaičius ir atgal“. Beje, kelyje namo džiaugsmingai konstatavau faktą, kad jau įveikiau 1/10 plano dalį – susukau pirmą šimtąjį kilometrą. Gaila, neįamžinau tokio gražaus skaičio.

Stojome Ateities g. Statoil’e žadėtos kavos ir čia pat po kuro kainų stendu (labai geras pavėsis) ant pievutės surengėme antrą pusryčių dalį. Sakau, šičia dar niekas pikniko nedarė. O ką – urbanistinis vaizdelis. Visi važiuoja ir seilę varvina, kaip mes kavą geriame, apelsinus ryjame ir bandeles kemšame.

Ale galima ir priprasti – kasdien po ~25 km… Hm, rytoj į darbą? Jei užsispyrimas per naktį nepadus ar po lova nepasislėps.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s