Ką nori girdėti moterys…

Tas informacinis triukšmas ir informacijos šiukšlės… Kartais paskaitau tokių stebuklų. Kokio velnio, pati nežinau. Štai paimkime šitą genialų logikos perliuką – “35 frazės, kurias norėtų išgirsti kiekviena moteris“.  Parankiojau:

„Aš buvau tave įsimylėjęs dar mokykloje“ – Tik nereikia skiesti, kad iki šiol jaučiate nostalgiją tam spuoguotam penkiolikmečiui ir savo pačios personai, kokia buvote tuomet. Norėčiau, kad mane mylėtų dabar, tokią, kokia esu – savo geriausioje release, o ne beta ar release candidate versijoje. Taip, mes visos turime savų praeities bug’ų.

„Тu tokia graži be kosmetikos“ – Taaaaip mieeeela. Palikime tai miegamajam ir savaitgaliniam pasikuisimui namie. Bet jei moteris eina į žmones, ji ne visada gali pasitikėti mylimo vyro ištarta fraze, antraip visą vakarą jausis kaip Pelenė. Ir šiaip sunku Lietuvoje, čia tiek daug princesių…

„Dvi juostelės?! Aš tapsiu tėvu! Valio!“ – Kam taip garsiai rėkti… Teoriškai jūs, vyrai, neturėtumėte matyti šių juostelių. Teoriškai. Bet džiaukitės, taip. Antraip mes ilgai verksime.

„Ką turėčiau padaryti, kad susigrąžinčiau tave? Aš viskam pasiruošęs!“ – Ar kas paklausė, ko nori mergaitė moteris?

„Taip, mes važiuojame į Bahamų salas! Taip, visam mėnesiui!“ – Ne, ne, ne! Aš turiu tieeeek darbo, išprotėjai, ką?!!

„Мan jau gana, bet tu išgerk, jei nori“ – Taip, o paskui du mėnesius vis man priminsi, kaip tris kartus kėliausi naktį pavemti, o kitą rytą slankiojau po namus kaip zombis.

„Aš noriu, kad tu turėtum raktus nuo mano namų“ – Man nereikia tavo raktų. Nes vyrai, duodami raktus, bet nepasiūlydami atsikraustyti, tiesiog pasako “Ateik, kada nori, bet ir išeik…“

„Kaip, nubėgo vandenys?! Ką, viskas?!“ – Dar blet mamai paskambink ir du kartus nualpk. Jei pasakyta – vykdyti. Kam taip staugti?…

„Тu – pirma moteris, kuria mano mama susižavėjo!“ – Labai itališka. Labai. Ne visos moterys siekia susidraugauti su vyrų mamomis. Tiesiog reikia suprasti, kad jos abi skirtingos ir nebūtinai taps geromis draugėmis, nesvarbu, kad abi tave matė nuogą.

„Atleiskite, bet puokštės siuntėjas pageidavo likti nežinomas“ – Come on! Nebent jūs tikrai norite, kad ji slaptai viltųsi, jog gėles atsiuntė tas gražus vadybininkas iš gretimo ofiso…

„Jei nenori, nedirbk. Aš pajėgsiu vienas aprūpinti“ – Jei taip norite, kad moterys gamintų pusryčius, pietus ir vakarienę, taip ir pasakykite… Bet namuose uždarytos moteriškos smegenys vištėja, čia faktas.

„Pamela Anderson? Permatoma suknele? Man iš dešinės? Ne, nepastebėjau“ – Gal kitoms moterims tai laimė… Aš nuoširdžiai pasipiktinčiau, kad vyras besąs aklas.

„Gal jūs norėtumėte filmuotis? Jūsų tokia išraiškinga išvaizda“ – Pornofilme? Ne, ačiū.

„Įsivaizduoji, mane vėl paaukštino!“ – Man jau susirūpinti, ar tavo bosas ne moteris? Daugiau algos = daugiau atsakomybės = daugiau darbo = mažiau laiko namie = mažiau sekso ir buvimo kartu. Tikrai džiaugtis?

Paistalai paistalai…

Įrašo “Ką nori girdėti moterys…” komentarai: 2

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s