Meilės paradas aka MotoPress

Trečiame MotoPress numeryje tęsiasi Zitos nuotykiai su motociklu:

Didesnės tragedijos būti negali – sugedo Zitos motociklas. Kaip moters nuotaika – „pimpt“ ir nebesikuria. Zita tūpčiojo aplink motociklą, rankenėles sukiojo – nesikuria ir gana. Sakau: „Gal reikia kaip automobilį patampyti ir užsikurs?“

Draugė papurtė galvą – ši mintis pasirodė ne itin tinkama. Tačiau po kelių minučių vis dėlto pradėjome ieškoti virvės. „Blogiau nebus“, – atsiduso Zita. Iš tiesų maniau, kad tai turėtų padėti. Deja, nespėjome susigadinti savo reputacijos, kai į kiemą prisistatė pats geriausias Zitos draugas. Ar aš sakiau, kad ją nesveikai traukia odiniai daiktai? Tas vyrukas galėjo būti didžiausias PETA priešas – odinės kelnės, odinis švarkas, pirštinės… Kai jis lipo nuo savo blizgančio motociklo, kiekvienas judesys turėjo gurgždesį. Gurgžt gurgžt priėjo. „Labas, – gurgžt ištiesė ranką. – Stasys“. Kažkodėl maniau, kad Zitos internetiniai draugai atrodo geriau. Nors ko norėt iš didelių vyrų, kurie iki šiol internetiniuose forumuose vadinasi tokiais vardais, it jiems tebebūtų 16 metų.

Zita puolė Stasiui į glėbį (gurgžt): „Mano pupulis sugedo!“ Odinis žmogus eksperto žvilgsniu nužvelgė draugės motociklą – supratau, kad šis tikrai moka tvarkyti „pupulius“. Stasys pasiraitojo rankoves ir pradėjo krapštyti motociklą. Šioje vietoje neišlaikė mano moteriška kantrybė stebėti visos tos sraigtelių, vamzdelių ir tepalo pornografijos, palydimos odos gurgždesio, tad išėjau namo.

Tą patį vakarą Zita man išklojo visą istoriją, kaip su Stasiu ardė jos motociklą, kaip kažko nerado ten, kur turėjo rasti ir galiausiai „pupulis“ atsidūrė Stasio garaže. Nesusiprotėjau paklausti, ar mano draugė irgi ten šiuo metu. Turint omeny jos potraukį odai, visko galėjo būti.

Nebūtų tragedijos, jei neartėtų motociklininkų sezono uždarymas. Zita sako, kad tai antroji didelė šventė sezono metu: per motociklininkų atidarymą būtina sublizgėti per žiemą garaže iščiustytu motociklu ar nauja apranga, o per uždarymą – drąsiai girtis griuvimais, įveiktais kilometrais ir dantimis pagautų musių skaičiumi. Manoji draugė sezono uždarymui ruošėsi kaip atidarymui: nusipirko naują aprangą, užsiregistravo pas kirpėją ir ruošėsi prieš dieną apsilankyti SPA. Viskas turėjo vykti pagal planą, bet…

„Bėda, – šniurkštelėjo nosimi Zita. – Iš kur aš gausiu kitą motociklą?“ Gūžtelėjau pečiais, kodėl beveik visas transporto priemones galima išsinuomoti, o motociklo – ne? Susižvalgėme su drauge – idėja! Tačiau motociklo nuomos paieška internete nedavė norimo rezultato – motociklai kartu su jų vairuotojais nuomojami tik vestuvėms ir mergvakariams. Deja, baltas nuometas nederėjo prie Zitos susikurto įvaizdžio.

„Klausyk, juk uždaryme bus daug vienišų motociklininkų, susipažink su kuo nors ir per šventę būsi ne pėsčia, o ratuota“ – pasiūliau idėją draugei. Zita papurtė galvą: esą sėdėti už motociklininko nugaros – tai tebūti puošmena. „Ir dar ta, kuri burna gaudo ant siūlo pririštą dešrelę!“ – kone pasikūkčiodama atrėžė Zita.

Nieko nebus, motociklą tvarkyti reikia kuo greičiau. Po kelių dienų beviltiško remonto išviliojome Zitos raudoną pupulį iš odinio žmogaus Stasio garažo. Užstūmėme motociklą į priekabą ir išvežėm pas kitą Zitos internetinį draugą.

Dabar Zita laukia. Laukia ir kuria planus, kad jei iki sezono uždarymo niekas nesutvarkys jos motociklo, teks rinktis iš kelių variantų: tenkintis sėdėjimu ant svetimo motociklo „uodegos“, važiuoti į uždarymą dviračiu arba sėsti ant savo motociklo, stovinčio priekaboje kaip „Meilės parade“. Pastaroji mintis Zitai labiausiai patinka. Jei oras bus šiltas, sakė, būtinai pasipuoš raudonų plunksnų boa. Jei reikės, ir bikini su blizgučiais apsivilks, svarbiausia – bus su savo motociklu ir iš visų jėgų spindės meile.

2010 m. Lapkritis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s