Florence

Aš nesidomiu politika. Neatsimenu kada paskutinį kartą ėjau už ką nors balsuoti. Gal aš neturiu balso… ar galios… Galbūt esu pernelyg paviršutiniška, nesidomėdama visuomeniniu šalies gyvenimu, o tik giliau gręždamasi į savo vidinius pasaulius, į žmones, kurie yra šalia manęs ir aš – šalia jų. Aš netikiu tomis pasakomis – man užtenka ir savos mitologijos. Čia tikrai daugiau jausmo ir spalvų.

Kas yra svarbu šiame gyvenime? Gerai jaustis. Tam nebūtina dalyvauti dirbtiniuose žaidimuose. Kartais tereikia atsigulti, apsikabinti ir niekur neskubėti. Klausytis ir girdėti. Jausti ir jaudinti. Nes, kad ir kiek žaistume ir kariautume dėl sostų su tenykščiais demonais, reikia turėti namus, į kuriuos grįžtume būti savimi – be melo, veidmainystės ir apgaulės. Būti savimi giliai ir plačiai.

Tokia mano pasaka. Toks mitas ir padavimas, kad laimingos moterys išburia laimę savo mylimiems vyrams, bet būna negailestingos tiems, kuriems nebenori turėti galios – širdies, kūno ir proto. Jei gali, paleisk. Nelaikyk, jei gali.

Kaip niekada norisi laimingos pabaigos…

Reklama

Įrašo “Florence” komentarai: 4

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s