Tony resort # nuotykių parkas

Yepeee!

Ilgojo savaitgalio proga ar tiesiog gero laiko proga pagaliau išbandžiau savo rankas ir kojas nuotykių parke. Pirmam bandymui pasirinktas Tony resort. O teip.

Orų prognozės žiaurios, bet koks skirtumas medžių pavėsyje… Pasisekė, kad parke norinčių palaipioti daugiau neatsirado ir buvo galima neskubant eiti nuo kliūties prie kliūties, įveikiant visas trasas iš eilės.

Sunkiausia buvo nugalėti save iš pat pradžių nusileidžiant lynu žemyn. Kadangi pasirinkau sekti kompanionu, tai prieš tokius nusileidimus likdavau viena medžio aikštelėje ir galėdavau kūkuoti, kol pasiryždavau šokti žemyn. Tiesa, kuo toliau, tuo darėsi drąsiau, liko tik vienintelė baimė – ar gerai užsegtas “ratukas“. Tikrindavau po kelis kartus, kol pati sau pasakydavau, viskas, moterie, pirmyn.

Bet tie nusileidimai trosu žemyn mažiausiai patiko – na, skristi virš kelio su vėjeliu smagu, bet nusileisti į smėlį nelabai, paskutiniame nusileidime nykstelėjau kulkšnį ir smėliu pavaišinau užpakalį – , labiau džiugino kliūtys, kur reikėjo išlaikyti pusiausvyrą ar tiesiog pasitelkti rankų jėgą. Smagu jausti, kad turiu šiek tiek raumenų.

Įveikėme geltoną, oranžinę, žalią, raudoną, mėlyną ir violetinę trasas. Paskutinei sunkiausiai juodajai trasai neliko jėgų. Aga, o dabar žiūriu, kad kažkur pametėme trasą “Žmogus-voras“, kur laipiojama be jokių karabinų ir nuo kritimo saugo tik milžiniškas tinklas. Šiaip kas kartais erzino, tai tas karabinų segiojimas, bet, įvertinant aukštį ir nukritimo riziką, suprantu, kad be šito niekaip – jei jau slystels koja, vis dėlto norėtųsi pakibti ore, užuot nusileidus alyvinio obuolio poza tiesiai po parke besiganančių avinų kojomis.

Sakė, kad Belmonto nuotykių parkas sudėtingesnis ir trasos ten sunkesnės. Ką gi, kitam kartui laukia Belmontas. O jei grįšiu į “Tony resort“ Anupriškėse, tiesiu taikymu keliausiu į juodąją trasą. O kodėl gi ne? Nes. Taip. Reikia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s