Trip #11

Ta proga, kad gavau laisvą dieną, o rankas skauda labiau nei kojas, o proto niekada ir nebuvo, išvažiavau aš pasivažinėti su slaptu tikslu viršyti savo limitą.

Trip: 41 km.
Total: 290 km.
Liko: 710 km.

Išsimiegojau škias, atsikėliau škias ir neskubėdama škias išvažiavau. Tik išmynusi iš kiemo pagavau, kad mielas kompiuteriukas rodo gražius nulius vietoj norimo mynimo kilometražo ir greičio. Stojam. Pakrapštom. Pirma galvą, paskui tą pimpuką ant stipino. Jest kontakt. Važiuojam.

Oooo, ir vėl vėjelis į nosį. Turiu visą dieną, nepanikuojam. Iš snaudulio pažadina mielas šunėkas, sutiktas Ukmergės plente – adrenalinas pliūpteli taip, kad prieš vėją išsuku 32 km/h. Gerai, kad šunėkui norėjosi tik epizodiškai mane pagąsdinti, nes minti skatinamai pikto lojimo nėra geriausia motyvacinė priemonė, nors…

Kelias tuščias. Riešėje pralenkia tik kelios mašinos. Mėgaujuosi žaliose pievose besiganančių žirgų vaizdu, nužiūrinėju namus ir mintyse matuoju sau – kuriame jų norėčiau gyventi.

Molėtų plentas. Santariškės. Prie Jeruzalės-Ateities g. sankryžos stabteliu, vėl pakrapštau galvą ir pasuku į Verkius – viskas, kelio atgal nebėra. Kažkaip šiurpulingai geras jausmas minti tamsžaliu mišku girdint dvyliktos valandos varpus. Verkiai tušti. Sutinku vieną moteriškę ir vieną dviratininką.

Eurovelo irgi tuščias. Katedra, turistai, Gedimino pr. Va, Gedimino prospekte pradeda kamuoti mintys apie pietus. Prasuku pro Žvėryną ne tiesiai, keliais vingiais ir prasideda pati salduma – mynimas į Narbuto kalną.

Sustoju vienintelį kartą, už tų laiptukų – pakerta kojas tikrąja to žodžio prasme. Pakvėpuoju, atsigeriu. Važiuoju toliau. Paskutiniai kilometrai buvo lėtoki, nebebuvo iš ko sulčių spausti. Prieš pat namus stabtelėjau prie vietinės gero tinklo picerijos, pasiėmiau picos roletų ir parmyniau namo.

Didžiojuosi savimi be proto (jo niekada ir nebuvo, sakau). Kai pasiimsiu atostogas, turėčiau dar ne taip pavaryti. Galbūt. Kažkaip sunkus tas tūkstantis kilometrų… ar tik neteks eiti į sporto salę trūkstamų kilometrų susirinkti…

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s