Filmai

My little princess

imdb duoda 6.1 – aš duodu 8.2
Filmas sukasi apie paprastą istoriją, kaip mama sugadina savo dukrą. Būna, mamos dukras lepina, būna – popina ar kaip tik – muštruoja kaip kareivinėse, kad tik būtų tokia, kokios reikia ir norisi. Tie visi mažųjų gražuolių šou, kurie populiarūs Amerikoje, yra lygiai tas pats. O šioji motulė, turinti ambicijų suktis tarp menininkų, pradeda fotografuoti savo mažąją kopiją ir padaro ją itin populiarią. Mergaitė vis kartais parodo nagučius, bet galiausiai paklūsta mamai, tiesa, tik kuriam laikui. Ar belieka stebėtis, kad vėliau mergaitė bėga nuo savo mamos, nenorėdama jos matyti?

Kon tiki

imdb duoda 7.3, aš – ir 9 negaila
Filmas paremtas tikra istorija, kaip tyrinėtojas Thor sumanė patikrinti teoriją, kad Polinezija buvo apgyvendinta žmonių iš Pietų Amerikos, o ne Azijos, kaip buvo manyta iki tol. Su bendraminčiais (kai kurie jų tiesiog nuotykių ieškotojai) surentė plaustą ir pasileido į platųjį Ramųjį vandenyną. Po šito filmo buvo visai įdomu užmesti akį į filmo pirmtaką – dokumentinį filmą, susuktą pačių keliautojų 1950 m.

Reklama

Įrašo “Filmai” komentarai: 2

  1. hey hey hey. Piracy is a crime. Vakar kaip tik draugai “paskolino“ šitą filmą, labai ieškojau, nes vaikystėje skaityta knyga pastūmėjo mane tapti tuo, kuo esu dabar. Šiandien pažiūrėsiu būtinai. Ir tarp kitko, su Kalėdom. Šimtas metų, kai nieko negirdėjau apie Aštroką.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s