H&M

Kaip žinote, H&M ateina į Lietuvą. Lėtai eina, iki rudens turėtų pasiekti Vilniaus Akropolį. Iš pradžių šia naujiena džiaugiausi, o paskui nustojau.

Kai pirmą kartą atradau H&M Varšuvoje, man pasirodė tobula parduotuvė, kurioje beveik visi drabužiai yra skirti man, man, man. Paskui lankiausi Budapešto H&M, pirkau sėkmingai nešiojamą palaidinukę ir suknelę, kurios neišdrįsau apsivilkti iki šio pavasario (pasirodo, reikėjo tik atitaikyti progą, kur su tokia juoda aptempta kokteiline suknele eiti).

Šiemet H&M buvau dukart: vieną Rygoje, antrą – Bratislavoje. Latvių parduotuvėje išmindžiojau ratus, bet nieko gero neradau ir tiesiog nusipirkau apatinio trikotažo (kaip koks vidinis pasiteisinimas, kad parduotuvė dar nežlugusi). Bratislavoje padūsavau, paliūdėjau ir be didelio entuziazmo nukoviau suknelę už 15 Eur, vienus marškinėlius ir… vėl apatinio trikotažo. Dabar galvoju, ar man reikia dar vienos, nors ir neblogų triūsikų parduotuvės Lietuvoje… Ar čia tik eilinis nusivylimas, kai madų tendencijas gaudančios drabužių parduotuvės vieną dieną nebeatitinka lūkesčių, o po metų žiū ir vėl tampa mylimiausios?

Reklama

Įrašo “H&M” komentarai: 2

  1. Labai priklauso nuo sezono ir kolekcijos. Buna, kad ziemos kolekcija tiesiog nepakartojama – vilnoniai megztukai, salikai, svarkai, buna, kad vasaros sukneles ar marskineliai tiesiog tobulai atitinka formas. Su H&M visada loterija – net kokybes negali drasiai nuspeti. Kartais po pirmo skalbimo susisuka taip, kad tinka tik ismetimui 🙂 Dazniausiai lol. Jau keleta metu nieko doro ten nerandu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s