Best Blog Awards 2014

Kaip menko kalibro rašyyyy..nėtoja, kuriam laikui iškritusi iš normalių žmonių gyvenimo (motinystė veža, jou), nesitikėjau sulaukti dėmesio. O gal iš tikrųjų veikia karmos dėsnis, nes šiandien pirmadienį ruošiau artimam žmogui staigmeną ir kepiau sausainius, kad juos nusiųsčiau į paštomatą kitame mieste -, ir štai gavau Jovitos žinutę apie Best Blog Awards nominaciją. Pradžiugino! Ačiū, PinkCity 🙂

Turiu pripažinti, kad šitą įrašą rašau nuo pirmadienio. Ir man gėda, nes aš neprilygstu supermamoms, kurios viena ranka maišo košę, o kita – lygina marškinius vyrui, dar spėja su kojomis namus sutvarkyti, kaip toje sulčių reklamoje. Taigi leisiu sau nesilaikyti visų “perduok kitam“ taisyklių.

Best Blogs Awards norėčiau paskirti visiems rašantiems, tiems kurie rašo ir nesiruošia mesti šio puikaus užsiėmimo – tai pačiai PinkCity, Grumlinui, Kleivai… Visi juos gerai pažįsta, nereikia pristatinėti 🙂 Kita vertus, pastaruoju metu mažai skaitau tinklaraščių, daugiau laiko praleidžiu G+, o ten tiek puikių žmonių… Pavyzdžiui, Ieva Sedova. Rasite G+ arba http://i-sedova.blogspot.com. Man patinka, kaip ji rašo. Tiesa, ir bendrų temų šiemet turime kaip niekada daug (ar sakiau, kad motinystė veža?). Gerbiu Ievą už tai, kaip ji dalinasi savo gyvenimu. Mano mielas redaktorius Aurelijus Katkevičius irgi seniausiai išpakavęs lagaminus G+. Gyvi parako užtaisai – Liudvikas Andriulis, Rokiškis Rabinovičius, Egidijus Nasevičius, Gyvenimo stebėtojas (http://troyyestroy.blogspot.com/). Vienžo, ateikit į G+, rasite daug šaunių žmonių. A, dar norėčiau paminėti vieną mergaitę Neringą, kuri rašo http://tarpsniai.wordpress.com/ – žaviuosi ja (ir juodai pavydžiu, kad pati nesugebu taip kiekybiškai ir kokybiškai matyti). Tai tiek.

Atsakau į PinkCity užduotus klausimus:

1. Kokio savo kasdienio įpročio nė už ką neatsisakytumėte?

Dušo. Asmeninė patirtis įrodė, kad kartais kūnas pats atsisako kavos, ir nieko tu jam nepadarysi, o geras nusiprausimas kartais prilygsta gyvybiškai svarbiam ritualui.

2. Kas buvo jūsų mėgstamiausias žaislas vaikystėje?

Turėjau didelę, mažo vaiko ūgio lėlę su žydra suknele. Jos akys užsimerkdavo, ak! Kažkodėl mama neleisdavo daug su ja žaisti, labai saugojo iki tam tikro momento, kai pasidarė nesvarbu (matyt, neblogai ištepiau), o tada ir man pasidarė nebeįdomu – viena iš pirmųjų pamokų, kad draudžiami daiktai yra labiau geidžiami.

3. Kuri diena metuose yra jūsų mėgstamiausia?

Kai sekasi ir jaučiuosi 99% laiminga (nes visada norisi daugiau, todėl vis trūksta to 1%). Tikrai ne šventės ar gimtadienis – gi visaip būna, nors su gimtadieniu pasisekė, visada nedarbo diena (jei nepasitaiko eilinis savaitgalis).

4. Kada pirmą kartą skridote lėktuvu?

2007 m. į Italiją. Darbo reikalais. Viena. Puikiai pamenu, kaip prieš skrydį dėjau į kelnes, o grįžau ant sparnų.

5. Kokią knygą dabar skaitote / skaitėte paskutinę?

Paskutinė skaityta Anita Diamant “The Red Tent” – labai patiko. Knygoje žaidžiant bibliniais motyvais pasakojama apie moterų gyvenimą prieš Kristų.

6. Ką manote apie marihuanos legalizavimą?

Nemanau, kad reikėtų legalizuoti, nors kita vertus visokie svaigalai, kaip alkoholis, yra legalu… Hmm…

7. Dažniausiai šiemet klausyta daina.

Twinkle twinkle little star… 😀

8. Kas įkvepia jus kūrybai?

Žmonės ir jų poelgiai. Gyvenimas.

9. Koks būtų jūsų svajonių darbas?

Neatsisakyčiau būti žurnalo redaktore. Kad ir kokio bobiško, vis tiek so much fun!

10. Koks buvo pats spontaniškiausias nuotykis, kurį prisimenate?

Turiu įtarimą, kad nesu spontaniška, nes neprisimenu tokio nuotykio.

11. Ką veikėte prieš pusvalandį?

2014 m. lapkričio 6 d. 20:40 val. šildžiau vyrui keturis blynelius su varške.

Ačiū!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s