Perfect

Yra toks darbo metodas – galvos daužymas į sieną. Aš taip nesugebu, kiti – taip.
Kai dar buvau mokinė, mėgdavau pasėdėti prie knygų, nors pirmūne nebuvau ir raudono mokyklos atestato negavau. Kartą mano brolio ex pakomentavo, o tai ko čia kiurksau prie knygos, gal nieko nesugebu? Toks neblogas antausiukas. Bet ir žmonių, kurie turi talentą kažko išmokti miegodami su knyga po pagalve, vienetai, visiems kitiems tenka mokytis, o kartais – ir galvą į sieną patrankyti.
Tas nemarus atkaklumas… Perfekcionistams kartais pavydžiu to užsidegimo tobulinti iki dieviškumo. Dar labiau pavydu tiems, kurie sugeba iš naujo dėlioti žingsnius sėkmės link, net jei nepasisekė penkis kartus. Daužys sieną tol, kol pramuš…
Vat per vienas Kalėdas kepiau imbierinius namelius. Idėja buvo graži – septyni ar aštuoni maži namukai. Deja, tešlinės sienos ir stogai kepdami išsikreivino, glajus statybai irgi per silpnas buvo, susierzinau ir jau ruošiausi visą kvartalą šveisti į šiukšliadėžę. Bet į virtuvę atėjo vyras ir ėmėsi gelbėti situacijos. Su peiliuku kantriai pjaustinėjo tešlainių nelygumus, derino sieną prie sienos ir lipdė glajumi vėl ir vėl, kol galiausiai visi namukai užėmė savo vietas ant padėklo.
Ir taip visados – ten, kur aš kapituliuoju, jis tik pradeda įsijausti. Kur aš pasirinkčiau lengvesnį variantą ir nueičiau miegoti, jis kuisis per naktį, kad tik įgyvendintų užsibrėžtą tikslą. Bet vis tiek… kam daužyti galvą į sieną?
Labanakt.

Įrašo “Perfect” komentarų: 1

  1. Man kartais užplaukia, kad reikia padaužyt galvą sienon. Jau, atrodo, ir nebereikia to kažko daryt ar nuveikt, bet ne, kol nebus pabaigta, neužmigsiu. Ir daužausi. Po to labai geras jausmas, kai pradaužiu. O kai mokiausi egzaminams, ateidavo minutė, kai suprasdavau, kas viskas, reik padėt į šalį.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s