#120 žodžių

Žinau, kad vyksta blogų savireklamos savaitė, bet turiu prisipažinti, kad beveik neskaitau jokių blogų – vis dar paskaitau tuos senus gerus, o naujų neieškau ir nepastebiu. Sėdžiu savo kamaraitėj ir su savim pusbalsiu šnekuosi – kartais taip jaučiuosi rašydama savo tinklaraštį. Nes niekas nekomentuoja, galvom nelinksim, bet, kaip matau pagal statistiką, vis tiek ateina ir paskaito. Ačiū.

Ką aš kalbėjau apie gerus dalykus gegužę? Tai laukiu, nu. Tuoj mane užtvindys lavina neįtikėtinai gerų pasiūlymų, laimėsiu Teleloto arba Vikingus, prisigersiu iki kvailo kikenimo ir su pertraukomis pavėmimui išsimiegosiu visą naktį. Atsikelsiu skaudančia galva ir visiems kartosiu, kad tai nuo persimiegojimo, o tada sustyguosiu griežtą režimą ir gyvensiu skubinama laikrodžio rodyklės, būsiu pagaliau savimi patenkinta ir uždirbsiu visus pasaulio pinigus. Nes turėsiu naują darbą.

Įrašo “#120 žodžių” komentarai: 7

  1. As irgi skaitau! Tie zodziai labai kietai! Kaip butu buve nerealiai, jei juos butum pradejus rasyt, kai laukeis maziuko. Kazkada is nevilties prascrolinau visus irasus, ieskodama, kada pirmakarte mama atsivercia i zmogu. Galvojau sau, jei iskepi irasa, reiskia randi laiko. Ir kai pradejai po du i men, supratau, kad kai mano mazulis bus tokio amziaus ir man bus lengviau. Lb reikejo pazadet sau, kad bus lengviau.
    Oi, ir linkiu laimet pinigu😀

    • Ačiū 🙂 šiaip gal būtų pavykęs smagus rašymas dar besilaukiant, bet maždaug antrą savaitę po gimdymo, kai baby blues smogė į galvą visu pajėgumu, gal ir gerai, kad daug nerašiau – būčiau prirašiusi visokių ašarų ir snarglių 🙂 Praeina tie etapai – labai įdomu pastebėti, kad dalykai, kurie kažkada atrodė sunkūs ir nepakeliami, dabar atrodo juokingi ir nereikšmingi, nes dabar yra sunkesnių. Taip ir plečiasi ribos 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s