#155 žodžiai

Kad ir kaip keistai skambėtų iš žmogaus, kuris dirba namuose ir netgi ne pilnu etatu, o pusėtinu pajėgumu (už darbus atitinkama ir alga, brolyti, deja), aš einu atostogauti. Nes anie dreba, kad pernelyg daug prikaupiau atostoginių. Kad ir po truputį dirbu, vis tiek atostogos kapsi už kiekvieną įformintą darbo valandą. Štai ir prikapsėjau virš mėnesio, bet pradžiai tinginiausiu dvi savaites.

Aga, tinginystei vakar susirašiau planą su MUST DO or DIE: Verslo klasė, darželis, įmonė, skiepas vaikui (ant klaustuko), Regitra (ant klaustuko), tada prierašas “jei liks laiko“ – TED ir Cosmo. Turiningos dvi savaitės bus, nuo kompo vis tiek nenulipsiu, bet gal nueisiu anksčiau miegoti, gal pažiūrėsiu tuos savo serialus.

O šiandien penktadienis ir reikėtų atsipūsti. Gal pažiūrėti kokį filmą, pabaigti vakarykščius traškučius, nueiti alaus ar limonado, išsitraukti porciją apšarmojusių ledų ir du kartus daugiau pabučiuoti vyrą, nes ir jis pavargo, ir jis nori pamiegoti. Vienintelis mažius gyvena Bonifacijaus atostogų režimu ir varo visus iš proto everyday.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s