#163 žodžiai

Vaiko gimtadienio balius atlaikytas. Vakar kaip tyčia dar turėjome su mažium keliauti pas šeimos gydytoją, sugaišome ilgiau, nei planavau, bet bent jau išėjome be ašarų ir kitų nemalonių potyrių. Tik pirmadienis laukia nesaldus, duosim pradurti pirštą kraujo tyrimui – jau įsivaizduoju, kaip jis nuspiria stalą su visais stiklo mėgintuvėliais….

O vakare prasidėjo rokenrolas virtuvėje: kol žąsis palaimingai kepė orkaitėje, dariau šokoladinio muso tortą. Kai grįždama iš parduotuvės su paskutiniais trūkstamais pirkiniais supratau, kad pamiršau krabų lazdeles mišrainei, pyptelėjau, o paskui apsidžiaugiau – taigi viena laukiama viešnia nevalgo jūros gėrybių, ir nors krabų lazdelės nėra nei jūros, nei gėrybė, bent jau išvengiau atsiprašinėjimų. Dar reikėjo susitvarkyti namus, bet tiesiog nebebuvo laiko. Sugebėjau tik kokią savaitę ant palangės gulėjusius rabarbarus sutvarkyti: nulupti, supjaustyti ir ištrenkti į šiaurės ašigalį šaldytuve, bus kitą kartą pyragas ar kompotas.

Šiandien atsikėlėm vėlokai. Kava, dušas, susukau lavašus su lašiša. Dar spėjau ir grindis su šluoste pramakaluoti, ir mažiaus tortą papuošti. Svečiams renkantis beliko supjaustyti žąsį, sūrius ir visa kita. Balius buvo OK.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s