#198 žodžiai

Ta proga, kad kieme atsirado nauja mašina, ir ji yra mano (!), papasakosiu šiek tiek apie automobilius. Pirmasis automobilis, kurį mokiausi vairuoti, buvo brolio VW Passat. Pamenu, kaip burbėjau ant jo, kodėl jis toks didelis, ypač kai dar tik mokaisi parkavimosi. Daug kartų verkiau tame Passat’e ir sakiau, kad nenoriu vairuoti.

Pirmas automobilis, kuriame pajutau virpuliukus sėdėdama prie vairo, buvo pirmos oficialios vairavimo instruktorės Opel Astra. Tie virpuliukai ištiko antrą ar trečią dieną, kai jau sukiojau ratus mieste, ir instruktorė neapsikentusi paspaudė akseleratorių, kad pajusčiau, kas yra važiuoti normaliu greičiu. Ten nebuvo nė 60 km/h, o mano akys išsipūtė ir pusė kūno tiesiog apmirė iš netikėto jausmo. Tuo metu atrodė, kad mes važiuojame nerealiai greitai.

Paskui buvo kitų instruktorių VW Golf ir Polo, tie patys modeliai Regitros aikštelėje. Nepamenu, kuris automobilis man padovanojo vairuotojo pažymėjimą, bet greičiausiai tai buvo Golf.

Tada sekė visokios išnuomotos ir skolintos mašinos. Visada naujos ar apynaujės, bet tik vienkartinės. Savo automobilio neturėjau iki šiol.

Kai vyras bandė pasodinti prie savo Rover vairo, spardžiausi ir spyriojausi. Galiausiai pribrendo reikalas, kad Moteriai reikia vairuoti. Pazulinome jo mašiną, ir buvo priimtas sprendimas – Moteriai reikia vairuoti savo automobilį. Taip mūsų kieme atsirado Audi A3. Ne nauja, bet puiki. Mano.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s