#207 žodžiai

Pabudo norėdama gerti. Buvo karšta ir kiek nepatogu, šiąnakt ir vėl lovoje miegojo trise – mažius, pusę nakties pamiegojęs savo lovelėje galiausiai atsirito į judviejų lovą ir saldžiai šnopavo, iškėlęs rankas į viršų. Ji, kaip visada, gulėjo per vidurį. Supama dviejų savo vyrų – didžiojo ir mažojo. Nuo gulėjimo viena poza maudė šoną, bet išsitiesti buvo kiek mažoka vietos, kol nepastumdysi abiejų miegančiųjų.

Tada vaikas staiga pasivertė ant pilvo, praplėšė akis ir užsiropštė jai ant krūtinės, šiltomis rankomis keldamas jos galvą – kelkis, mama. Ji atsikėlė ir kiek apdujusi nešiojo savo brangenybę po namus, kol jis grimzdo atgal į savo sapnų karalystę. Toks panešiojimas nutikdavo ne kasnakt, bet nutikdavo. Kartais ir porą kartų per naktį. Ji pavydžiai žiūrėjo į miegantį vyrą, negirdintį jos šlepsinčių žingsnių basomis kojomis po namus.

O buvo laikas, kai mažius keldavosi ir ropšdavosi ant tėčio, kad šis panešiotų. Kartais ji taip miegodavo, kad negirdėdavo, kaip jis lėtai nešioja judviejų vaiką. Kartais pabusdavo tik tuo metu, kai mažių paguldydavo šalia jos, ir ji vos pramerkusi akis iškart suprasdavo, kas buvo.

Pati dažniausiai pabusdavo tik norėdama gerti arba į tualetą. Stengdavosi prieš eidama miegoti daug negerti, bet kartais vėlyvas puodelis arbatos būdavo tai, kas leisdavo ilgiau pasėdėti prie kompiuterio tarškinant dar vieną tekstą. Kai mažius užmigo, gerti nebenorėjo.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s