#218 žodžių

Kai pažiūri į socialinius tinklus, susidaro įspūdis, kad rugpjūtį pasipila vestuvių metinės – 5 metai kaip šeima, aaaaaa! 10 metų nuo lemtingo Taaaaaaip! Mylu mylu, nekreipk dėmesio, kad vakar grasinau su keptuve užmušti, feisbukas to nežino ir nemato, davaj leiskim visiems mumis pasigrožėti ir virtualiai pasveikinti.

Dabar galvoju, taip, vestuvės yra graži ir prasminga šventė, bet tai tėra oficialus santuokos įregistravimas – tas lemtingasis Taip atsitinka gerokai anksčiau, bet ar jį kas švenčia? Mažokai… Na, per ilgus bendro gyvenimo metus būtų sunkoka atsiminti visus pirmus bučinius, kada pasipiršta, kad nunešti pareiškimai ir t.t. Bet faktas – Taip būna gerokai anksčiau vestuvių. Kai kuriems žmonėms, o būna ir tokių istorijų, tik po vestuvių, kai įvykta vidinis išsiveržimas ir jie tarsi praregi, kad šalia esantį žmogų ne šiaip myli, o myli taip, kad galėtų gyvybę paaukoti, paskutinius marškinius nuo kupros nulupti ir padaryti kitus ne ką mažesnius herojiškus dalykus, pavyzdžiui, atsikelti iš lovos ir atnešti telefonui kroviklį. Šių laikų meilė – ne tik, kai pabučiuoja, bet ir paspaudžia Like po tavo nuotrauka. Chi chi chi.

Gyvenimas su kitu žmogumi, šeimos kūrimas – ką ir kalbėti, tai nėra vien stykt pastrykt. Būna ir nuovargio, ir pykčio, ir paprastų nusivylimų dėl kokios smulkmenos (šiaip, dažniausiai smulkmenos būna nepavojingos, jei nėra prisikaupę kitokių nuoskaudų – antraip suveikia kaip adata balionui). Kai tą supranti, būna lengviau – tebūnie norisi trenkti keptuve, bet myliu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s