#226 žodžiai

Laikrodis išmuša vidurnaktį nespėjus Pelenei grįžti namo – karieta atvirsta į moliūgą, žirgai – į peles, šaunus vežikas – į šunį ar katiną, tik stiklo kurpaitės nevirsta kaliošais, jos taip ir lieka žėrėti skaidriu kalnų krištolu.

Kokie tai bateliai – stikliniai – ar patogūs jie basai pėdai šokti ir vaikščioti? Turėtų įdomiai atrodyti, kai visi mato suspaustus pirštelius, ten, kur labiausiai liečiasi – pabalusią odą. Bet užtat kokia skambi idėja – krištolinės kurpaitės. Kaip tai netikėta, neįmanoma…

Taip ir man laikrodis išmuša vidurnaktį nespėjus parašyti dienos žodžių normos. Paradoksalu – per dieną prirašau šimtus žodžių, keliolika pastraipų įvairių tekstų, atrašau į laiškus, rašau komentarus ir pastabas, o tų svarbiausių dviejų šimtų kažkiek nespėju parašyti. Gal tiesiog pramiegu tinkamą momentą. O gal Pelenė išėjo į penktadienio naktį žvaigždžių pažiūrėti…

Neišėjo. Sėdi troboje, aguonų grūdelius iš pelenų rankioja, galvą blusinėja ir šiaip kuitinėjasi – tai tą, tai aną. Keista ši vasara buvo. Ne tokia, kokios norėjosi, bet padovanojusi dalykų, apie kuriuos senokai svajojau. Gal dėl to turi būti balansas – negauti visko, ko nori, bet kažkiek gauti vis tiek.

Įdomu, ką Pelenė veikė po to, kai Princas atitaikė jos grakščią pėdutę tokiai kietai krištolinei kurpaitei. Sėdėjo ant šilku aptrauktos sofos ir siuvinėjo kryželiu? O gal nemačiomis įsliūkindavo į virtuvę ir žarstekliu stumdydavo degančias malkas, nes širdis ilgėdavosi ugnies karščio ir suodžių juodumo?

Tikiuosi, jai nebuvo nuobodu ir ji niekada nesigailėjo, kad vieną naktį leidosi į keisčiausią gyvenimo avantiūrą.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s