#229 žodžiai

Kaip juokinga, kai visos pranašystės išsipildo. Kažkada kikenau, kad per televizorių kažkokia blausi žvaigždė ryškiu makiažu į klausimą, ką slepia tėvai nuo vaikų, atsakė, kad cigaretes – 99 procentais makaulėje turėdama omeny, kad cigaretes nuo tėvų slepia vaikai, o ne atvirkščiai. O dabar žiūrėki, mes slepiame traškučius ir šokoladą nuo savo vaiko, kad tik nepamatytų ir neužsimanytų, nes, pasirodo, jau užsimano, ir kartais be saiko. Perkame šiandien bandelę ir šokoladą. Tiesia ranką į pastarąjį. Duodu atsikąsti. Prašo dar. Ir taip tris kartus, kol galiausiai užsisaldino ir bandelė tapo tinkama čiaumoti. Thpu, vos nepamiršau, tos bandelės galiukas taip ir liko mano striukės kišenėje. Ir ko tik ten nėra – pririnktų akmenukų, maišelių, nosinaičių…

Svarbiausia – nedaryti tragedijos ten, kur jos nėra. Viskas su saiku. Šokoladas nėra blogai, ir bandelė nėra blogai. Blogai būtų, jei taip valgytų tris kartus per dieną. Todėl pas mus nutinka ir pica, ir bulvytės. Bet ne kasdien.

Šiandien pagaliau atsidariau savo nealkoholinio alaus skardinę, kurią laikiau ant stalo virtuvėje lygiai savaitę – kai pirkau, labai norėjau, o paskui tas noras apmalšo. Paskui tas noras pradėjo kilti, bet nebuvo laiko (liurlinti tiek skysčių prieš miegą – niekaip), galiausiai atsirado laiko, bet neliko noro. O šiandien buvo pats tas – po ilgo pasivaikščiojimo vienu ypu susiverčiau pusę skardinės ir pajutau palengvėjimą.

Va, ko nerandu pirkti – tai šito naujo juodo nealkoholinio. Aplinkinėse parduotuvėse nėra. Didelėse dar nespėjau pažiūrėti. Labai maga paragauti, kas ten tokio. Noras auga.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s