#232 žodžiai

Meilė neturėtų būti naujos kojinės ir upėtakio filė, bet yra – kai myli ir galvoji, kuo nudžiuginti savo artimą, kuo paguosti jį po sunkios dienos. Ir nors supranti, kad apkabinimas ir prisiglaudimas yra neįkainojami ir kosmoso vertės, bet naujos kojinės ir lengva vakarienė dar niekam nepamaišė.

Jaučiuosi įgaunanti savarankiškumo, bent jau transportavimosi erdvėje klausimu. Dabar nebeprašau manęs nuvežti kur nors – pati galiu nuvažiuoti. Tik iš pradžių pasėdžiu prie google maps su street view, pageneruoju mintyse maršrutą. Ir vis tiek gatvėje viskas būna kitaip: kelio ženklai sako viena, o gyvenimas – kita. Pavyzdžiui, yra dvi juostos važiuoti tiesiai, bet visi kažkodėl rikiuojasi į antrą, pavažiavus suprantu, kodėl – už kelių šimtų metrų pirmoji juosta užimta išrikiuotų automobilių. Arba leki per žalią, kad tik neatsiliktum nuo srauto ir nepapiktintum kokio iš paskos prisiklijavusio džipo, o vidury sankryžos paaiškėja, kad ten kelios smagios duobės, nes ruošiasi lopyti asfaltą – tik spėk pristabdyti ir ratų nepamesti.

O tada ir kiti dalykai po truputį įvyksta. Pavyzdžiui, galime gražiai nueiti į parduotuvę su vaiku, jau pavyksta susitarti, kad palauktų. O jei dar “įdarbini“ stumti vaikišką pirkinių vežimėlį – viskas, laimės pilni batai, eina spindėdamas ir pamiršęs niurzgėti, kad perkamą bandelę bus galima valgyti tik tada, kai už ją susimokėsime kasoje “pas tetą“. Dar jis tai “tetai“ mojuos ir sakys “ate“, nes auga nedidelis, bet inteligentas. Tik tos “tetos“ kartais būna užsiknisusios ir net nepakelia galvos, tada inteligentui aiškinu, kad jos dirba ir nemato.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s