#233 žodžiai

Saulėtos dienos įkvepia, nors kažkur užanty tūno tas gilus liūdesiukas, kad vis dėlto tai yra laikina. Žinoma, dar bus saulės spindulių ir auksinių lapų, bus naujų megztinių ir naujų batų, bet rudu – ruduo neišvengiamai ateis. O tada jau žiema ir visos kitos pilkos dienos, kurias kiek sujudins spalvotos Kalėdos ir fejerverkai, ir tik maždaug vasarį vidinis laikrodis pradės tiksėti džiugiau, nors ta žiema spardysis dar visą kovą, o gal net balandį…

Mums laiko suvokimas jau skiriasi – jį kitaip suvokia vaikai, jiems diena yra neapsakomai ilga, todėl, kai vaikui sakau, kad eisime į lauką rytoj, jis pyksta, nes jam atrodo, kad to reikės laukti visą amžinybę. O mums kas – kelios valandos čia, kelios ten ir žiūrėk jau vėl niekur nespėjame, lekiame ir lekiame.

Dar būna dalykų, kurių nelauki, bet jų laikas pamažu slenka link tavęs – vizitas pas nemalonų gydytoją, koks nors svarbus atsiskaitymas, pokalbis ant kilimėlio ar greta jo. Pasižiūri į kalendorių, jauduliukas kyla. Galiausiai nervai įsitempia ir pasiekia aukščiausią įsierzinimo tašką – kai tereikia mikro prisilietimo, kad sprogtum susikaupus irzuliui ir išsitaškytum visomis bjauriomis emocijomis. Kvailiausiai reaguoja organizmas. Tą dieną lakstai į tūliką, arba viskas apačioje sustingsta. Labai nori spurgos, arba negali praryti nė kąsnio. Kalbi neužsičiaupdama ir gestikuliuodama rankomis arba pavirsti į druskos stulpą. Stresas visus veikia kiek skirtingai, bet veikia.

Pati sakau, kad baimė turi motyvuoti veikti, o ne suakmenėti, bet kartais suakmenėja ir tie, kurie tuos akmenis be vargo skaldo blakstienomis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s