#238 žodžiai

Protas auga pamažu, nors pilkoji smegenų masė mūsiet jau nebesikeičia, nebent kiek nuvarva sloguojant arba žiūrint bei skaitant visokias nesąmones, et, kam nepasitaiko, didelio čia daikto, žiūrėk, ant senatvės ir kaulai pradės trupėti, ir šiaip pelenai iš vienos vietos byrėti, būktai ten koks pečius dabar, degs degs ir užges, galų gale rusens tyliai ir nuobodžiai, gadindamas orą iki pat dienų pabaigos.

Šiandien sugalvojau, kad žmonės, būdami pikti ant kitų žmonių, išties labiausiai pyksta ant savęs – kad kažko nepadarė, kad kažkas jiems nesiseka, todėl aplinkinių žmonių laimė ar paprasčiausia tyla juos siutina iki panagių niežėjimo (blet, ko tu tyli?!).

Tada pasižiūriu į save (meluoju, pirmiausia žiūrėjau į save, paskui sugalvojau aukščiau pateiktą genialią tezę) ir pagaliau sau pripažįstu, kad esu nepatenkinta kitais tik dėl to, kad esu nepatenkinta savimi – kad turiu užduočių, su kuriomis nesusitvarkau, nes paprasčiausiai per mažai stengiuosi. Čia labiausiai tinka mažojo šeimos nario auklėjimui, nes būdama tuo asmeniu, su kuriuo tas žvėriukas praleidžia daugiausiai laiko, nepadarau visko, ką galėčiau padaryti. Dar pikčiau, kad tikiuosi, kad tą padarys kiti. Bet jie nedaro ir galiausiai įspraudžiu save į kampą ir ilgai dūsauju, kad nėra kam ant tų džiovintų žirnių klauptis – teks pačiai, nes nėra kitos išeities ir išvis nėra kaip kitaip padaryti.

Taigi.

Turiu savaitę lūžiui. Jokių rytoj – nes jau seniai yra per vėlu. Dūsauju, klaupiuosi ant savo psichologinių žirnių. Skauda blyn, bet reikia. Kažkas artimiausiu metu tikrai išsikraustys iš proto – arba aš, arba kaimynai. Statau ant happyend’o.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s