#240 žodžių

Kai paskubomis lakuoji kojų nagus, nors koks ten lakavimas, paprasčiausia teplionė, vis tiek jautiesi bent milimetru gražesnė ir šiaip panašesnė į kažkokią standartinę moterį. Man kartais būna gėda savo kojų pirštų, nes man vis regisi, kad mano nykščiai labai dideli. Šiaip jie ir yra dideli, ypač kai atsistoju greta 38 dydį avinčios coliukės. Tada sau primenu, kad paveldėjau mamos pėdas ir aviu 40-41, nors labiau ne pirmąjį, o antrąjį dydį – nes kad ir kaip gražiai ta dramblio pėda atrodo su 40 dydžio bateliu, vis dėlto mažiau žalos ir skausmo dovanoja vienu dydžiu didesnis.

Ir kai suknelę apsivelki, arba būna gerų plaukų diena, kai akys atrodo ryškesnės ir nesimato jokių mažo miego paliktų juodų ratilų – būna tų momentų, kai gerai jautiesi, būna. Bet gyvenime turi būti harmonija ir balansas, nesvarbu, kad gamta nėra simetriška ir netgi sakoma, kad simetriškas veidas būtų atstumiantis kaip dirbtinis. Taigi mano balansas pareina bumerangu: nutrintais džinsais, pajuodusiais paakiais, vienu kitu nelauktu spuogu ir absoliučiai piktų plaukų dienomis.

*

neturiu laiko skaityti knygų. Turėčiau, bet tą laiką sukišu kitur. Nepadarau visų savo projektų, šlubuoju šokinėdama ant vienos kojos, bet galbūt jau greitu metu galėsiu padaryti daugiau. Jau kelintą kartą užkliūna akis už žodžių, kad per jaunatį reikia svajoti ir tas svajones bei norus užsirašyti, o tada augdamas mėnulis, galbūt neiškart, galbūt ne per vieną ciklą, ima ir tas svajones padeda išpildyti. Manau, kad logikos, kad ir kaip keistai tai skambėtų, yra. Užrašytas žodis gali materializuotis, nes jis jau paguldytas į popierių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s