#247 žodžiai

Kai pagalvoju, dar ne tie metai, kad staiga užsinorėčiau išbandyti viską, ko dar nebandžiau: apkeliauti, nuvažiuoti, paragauti, patirti, pasėdėti, patylėti, klykti iš džiaugsmo ar siaubo, nelygu kokia patirtis ir pasirinkimas. Bet kartais sukirba mintis, kad reikia būtinai nueiti į tą restoraną, nes kol aš jį laikysiu ypatingai progai, jis gali užsidaryti, arba ta ypatinga proga taip ir niekada neateiti, o paskutinę akimirką susigriebus pildyti svajonių ir pulti ragauti aštrius svetimos virtuvės valgius gali būti jau nebe tas džiaugsmas, kai tau septyniasdešimt treji.

Kažkada norėjau šokti su parašiutu, dabar jau nebenoriu. Bet yra kitos padangės alternatyvos: skrydis parasparniu ar kokiu lėktuvėliu, dar smagiau – šuolis su guma nuo kokio tilto. Gal jau reikėtų susiorganizuoti?

Niekada nenorėjau nerti po vandeniu. Net kai rengiau straipsnį apie nardymo įrangą ir man patyręs naras viską smulkiausiai išaiškino bei parodė visokius deguonies balionus, man drąsiau netapo ir tokių minčių nepuoselėju net girtuose sapnuose.

Neatsisakyčiau pralėkti sportiniu automobiliu geroje trasoje – gal ne kiek pačiai vairuoti, bet pasėdėti keleivio sėdynėje klykiant ir patiriant visas adrenalino, permiešto baimės, jaudulio ir kitų aštrių pojūčių, bangas.

Dar norėčiau paragauti kuo daugiau egzotiškų vaisių, geriausia jų užaugimo bei sunokimo vietose, nes tai, ką randu mūsų parduotuvėse, yra liūdna: melionai bekvapiai, o figos prėskos. Apie kitus vaisius net nėra ką kalbėti – kai pamatau kokį neragautą, atsidūstu, nes nekyla ranka jo pirkti, bijau sugadinti pirmą įspūdį visam gyvenimui.

Ir pakeliauti norėtųsi. Gal keisti profesiją ir tapti kokią stiuardese ar kelionių agentūros gide? Aj, užsidirbsime ir pakeliausime. Tik dar truputį, toli dar iki 73.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s