#248 žodžiai

Žingsnis po žingsnio, žinoma, kiek lėtokai, nes norint žingsniuoti reikia tam laiko – bet jau judame. Vizitinės yra, svetainė sutvarkyta, sutartis jau beveik parengta, tuoj tuoj prasidės įdomus etapas. Excited!

O šiaip nieko naujo – kaip voverikė, ieškanti riešutų prieš žiemą: blaškausi, lakstau iš kampo į kampą, paklaikusiomis akimis, retkarčiais apatiškai, nes nuovargis ir voveres pakerta, ką jau ten supermamas.

Dar turiu keletą apylaisvių dienų, galiu padaryti keletą žingsnių ir parašyti besikaupiančių tekstų VK. Idealiai būsenai betrūksta, kad vaikas nebesirgtų ir pagaliau eitų į darželį, laukia antroji adaptacija – pasilikimas visai dienai su pietų miegu. Kol kas skamba labai baisiai, nes mažiaus dienos ritmas atsilieka nuo darželio dienotvarkės, pirmos dienos vėl bus sunkios, tikiuosi, nepasibaigs dar vienu ligos proveržiu dėl streso.

Norai dideli, svajonės dar didesnės, bet galimybės yra galimybės, jos nebūtinai suteikia sparnus, bet nebūtinai ir sukausto grandinėmis. Renkuosi žingsniuoti iš lėto, bet užtikrintai, kad prireikus žengti atgal neslystų batai, o pastovėti vienoje vietoje ilgėliau – nedrebėtų kojos.

Esu stipri, kiek sau leidžiu tokia būti. Voverės irgi nori paverkti įsikniaubus į voverino krūtinę ar uodegą, nelygu kur minkščiau. Tikiu, jos ir kočėlais pasisvaido, kai supyksta – turėtų gerai kirsti iš kokio giliuko per makaulę. Nepykdyk voverių, aga. Visos ryžos yra aršesnės už kitaplaukes.

O šiaip viskas tvarkoj, tik tas noras paburbėti, padūsauti, papykti ant pasaulio, kad jis nėra toks draugiškas ir nenešioja sviestinių sausainių ant lėkštutės, gėlytėmis puoštais pakraščiukais, kartu su kava į lovą, nes paprasčiausiai negali kasdien būti gerai – ir ne visada planas A suveikia, o planas B ne visada gelbėja.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s