#253 žodžiai

Užeina tokių darbingų dienų, kad ogogo, tada būnu sau griežta ir neleidžiu sau gaišti laiko menkavertėse svetainėse, skaitant kokias nesąmones, veliantis į niekur nevedančias diskusijas ar spoksant nieko gero neduodančius filmukus. Bet kartais taip norisi bukai paspoksoti kokią nesąmonę, nes įsitempę smegenys pradeda zurzti, kad jos pavargo ir nori čipsų vakarienei – kokios lengvai virškinamos bezabrazijos.

Rodos, kai esi suaugęs, gali save pakontroliuoti – nevalgyti to saldaus pyragaičio, o verčiau sukrimsti obuolį, arba kaip tik prisiryti šlamšto save guodžiant, kad ir taip sveikai maitinaisi visą savaitę, tad vienas kitas traškučių pakelis harmonijos nesugriaus. Bet kai reikia kontroliuoti vaiką – tada jau stengiesi nedaryti kompromisų, bet vis tiek imi ir palūžti. Tau to negalima, sakai, bet iš burnos neatiminėji. Tau laikas miegoti, bet sutinki dar perjungti kitą TV kanalą, kad tik nepyktų ir nueitų miegoti pasitenkinęs. O jei pagaunu save pykstančią ant jo, tada save taisau, kad pykstu labiausiai ant savęs pačios, kam leidžiu jam manimi šitaip lengvai manipuliuoti – maždaug parėkiau ir gavau. Bet vyrukas jau baigia išmokti, kad parėkęs negaus, tad pradėjo rėkti mažiau ir trumpiau. Sąmoningėja beždžioniukas, aga.

Beveik dvi savaites sėdėjome namie be darželio. Jau būtų galėjęs eiti, bet nusprendžiau nerizikuoti – anąkart irgi išleidau ketvirtadienį į darželį po ligos, tai penktadienį jau šniurkščiojo ir naktį miegojo su užgulusia nosimi. Dabar lyg ir sveikas, bet kartais šniurkšteli, žiūriu į jį ir mintyse grūmoju, nebandyk sirgti vėl, nueik į darželį bent savaitę, duok man laisvo laiko savo darbams ir laiką ryjančioms bezabrazijoms. Jau svajoju, kaip nuvežu bičą į darželį, o pati grįžusi pusryčiauju lovoje su kompu.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s