#255 žodžiai

Toks rugsėjis, koks yra dabar – saulėtas ir šiltas – yra visų mylimas ir gerbiamas. Man rodos, jis ne visada toks buvo. Kai žiūriu pirmųjų klasių nuotraukas iš rugsėjo 1-osios šventės, visi atrodo sužvarbę ir tikrai ne nuogomis rankomis, o apsivilkę kas švarkelį, kas megztuką. Tik vyresnėse klasėse rugsėjo 1-oji tapo šilta, saulėta švente, ir labai ryškiai pamenu, kad jei ir pirmos dienos būdavo vėsios ar lietingos, rugsėjo vidurys ir pabaiga būdavo maloni bobų vasara.

Bet saulė vis tiek nusigręš. Tiksliau, mes nuo jos atitolsime, besisukdami aplink savo ašį. Ir žiema neišvengiamai ateis. Jau juokais klausiu, ko nori Kalėdoms? Atrodo, dar daug laiko iki tų švenčių, bet jos vis tiek užklumpa netikėtai, kaip žiema kelininkus. Kartais pasiruošimo darbus verta pradėti bent mintyse.

Nelaukiu šlapiojo ir šaltojo rudens. Bijau, kad tas ruduo atneš dar daugiau slogos ir kosulių, dar daugiau vaistų pakuočių mūsų medikamentų skyrelyje. Jei jau dabar niekaip neišgename šniurkščiojimo nosimi, tai kas bus vėliau?

Nusipirkau eukalipto ir arbatmedžio eterinių aliejų, mokysimės naudoti – gal tie senoviniai metodai pasirodys besą stebuklingi. Tas nesąmones su česnaku tepamais padais ar perpjautais svogūnais miegamajame jau išbandėme. Kvapo daug, o efekto mažai – bent jau to teigiamo.

Vakar mačiau dviejų vaikų mamą. Neatrodė prastai, bet pasirodė kiek sukumpusi – nors niekada nebuvo labai ties, bet ta vaikų priežiūra, kai vis palinksti prie mažojo, kai turi pakelti, o ką kelti – tikrai jau yra, prisideda prie netaisyklingos laikysenos. Nors ką aš kalbu – dauguma žmonių pas mus vaikšto susikuprinę, įtrauktom galvom ir nukabintom nosim. Tauta tokia – besiskundžiančių ir amžinai viskuo nepatenkintų. Tik nežinau, ar norėčiau gyventi kitur.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s