#257 žodžiai

Šįryt judinau mažių, kad keltųsi, nes reikėjo spėti nuvažiuoti į darbą. Jau vakar buvau patyrusi, koks ilgas pasidaro tas atstumas, kai gatvėse šitiek automobilių, tad kiek stresavau, ar spėsiu iki 9 val atsidurti vietoje. Ir žiūrėk, visai gerai gavosi: 8 val. vaikas buvo darželyje, o 8:33 val. jau buvau prie darbo. Kiek lėčiau judėjo Justiniškių gatvė, bet toliau – pššš, visai kaip vasarą.

Žinoma, didesnis automobilių srautas man, kaip tokiai lepšei vairuotojai, yra nemažas išbandymas. Labai džiaugiuosi, kad vairuoju automatą, nes momentais kažin ar susitvarkyčiau su sankabos ir pavarų svirties kadriliu. Kamščiuose automatas išvis tobulas dalykas, nors dar neišsiaiškinau, kada būtų sveikiau įjungti neutralią pavarą, o kada tiesiog sėdėti užmynus stabdį su įjungtu Drive. Bet kokiu atveju stabdį laikyti reikia.

Kai sekasi vairuoti, tai pačiai smagu. Jau nuvažiuoju toliau, į naujas vietas. Senąsias tuo tarpu labiau pažįstu, pradedi atsiminti kokias duobes ar kitus kelio ženklinimo niuansus. Kartais pasitaiko pagrybavimo, bet tokio nedidelio – moterims atleidžiama. Maždaug kai stabteli prie įvažiavimo į aikštelę, nes nesi įsitikinusi, ar reikia važiuoti šiuo, ar gretimai esančiu įvažiavimu. Kas nori ir skuba, aplenkia, kas supranta – palaukia. Va, parkavimas man dar kiek keliantis iššūkį, nes prigrūstoje aikštelėje bijau kištį nosį. O kartais įkišus nosį, labai jau baisu iškišti “užpakalį“. Tai ir stumdausi pirmyn atgal, kaip kokia pensininkė, kol išsuku iš parkavimo vietos, nors gerokai didesnių auto vairuotojai išvažiuoja užsimerkę. Gal dar sunkiai jaučiu automobilio gabaritus, o gal tiesiog trūksta patirties. Nieko, dar laukia ruduo, žiemą bus gerokai baisiau, sniegas susiaurins kelius, jie bus slidesni. Uf, kiek dar daug visko laukia. Bijoti nėra kada – reikia kuo greičiau viską išmokti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s