#258 žodžiai

Pirmadienis buvo kupinas jaudulio – ar miegos pirmą kartą paliktas pietų miegui darželyje. Miegojo. Kai gavau žinutę nuo auklėtojos, net pasimečiau – buvau pasiruošusi lėkti tą pačią akimirką, jei nemiegotų ir trukdytų kitiems vaikams. Į krūtinę siūbtelėjo palengvėjimas ir graudulys – mano vaikas, pasirodo, gali miegoti be manęs. Visus tuos du metus pietų miegas ir apskritai miegas svetimoje vietoje buvo iššūkis – sunkiai užmiega, prabudinėja ir beveik visada pabudęs verkia. O štai darželyje suveikė kažkoks slaptas bandos jausmas – visi miega, ir jis kartu.

Antradienį to jaudulio buvo mažiau – po sėkmingo pirmadienio norėjosi tikėtis scenarijaus pakartojimo. Nors vis kirbėjo, o jei antra diena bus sunkesnė – gal dabar nemiegos… Be reikalo jaudinausi – miegojo, nors ir verkė pabudęs.

O šiandien, trečiadienį, pagavau save, kad esu absoliučiai atsipūtusi: grįžusi ryte iš darželio aptvarkiau namus, įsitaisiau su pusryčiais ir kompu lovoje, paskui išsiploviau galvą, padirbėjau, sulaksčiau į parduotuvę, papietavau ir vėl padirbėjau, įkišau orkaitėn kepti vakarienę ir tada rami nuvažiavau pasiimti vaiko. Ir viskas ok – šįkart miegojo dar geriau, o pabudęs neverkė.

Rytoj skubėsiu į konferenciją, užtruksiu pusdienį, bet koks akmuo nuo širdies nukrito žinant, kad vaikui viskas gerai ir jis jau gali būti visą dieną darželyje. Gal penktadienį pasidovanosiu sau pasižmonėjimą mieste ta proga – turėdama daugiau laiko nuveikiu daugiau užduočių ir pagaliau vėl jaučiuosi geriau. Jausena tik gerėja. Na, iki kito susirgimo, kai vėl sėdėsime dviese namie ir kariausime su vaistų girdymais bei rutininiais dalykais.

Norisi tikėti, kad eukaliptų aliejus veikia – dabar kas naktį prieš einant miegoti užlašinu vieną lašą ant mažiaus lovelės galvūgalio rėmo. Paryčiui kvapo nebelieka visai, išgaruoja per naktį, o sloga visai pasitraukė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s