#259 žodžiai

Šiandien buvau konferencijoje – lėkiau be kavos ir be pusryčių, laimei, spėjau laiku nusigauti, tad skubiai maktelėjau kavos ir porą pyrago gabaliukų. Pradžia buvo kiek sausoka ir nuobodi, bet galiausiai įsivažiavo – auditorija turėjo klausimų, reiškia, ne visi miegojo, viskas oki.

Per kavos pertraukėlę prasibrovus iki kavos termoso, teko kiek graudžiai nužiūrėti sumuštinių padėklus – kas per nauja mada “nieko kramtomo“ – visokios užtepėlės ant minkšto batono riekučių, su vienu kitu griežinėliu agurko ir petruška (nu kaip be petruškos). Dar buvo trapios tešlos sausainukų su tom pačiom užtepėlėm, tokiom sunku alkį numalšinti, tad “canape“ tirpo nuo padėklų kaip sniegas prieš saulutę. Ko netrūko – tai vaisių, šitų mažai kas valgė. Kai esi sotus ir nori paužkandžiauti, tos vieno kąsnio užkandėlės yra puiku, bet norint rimčiau užkrimsti – kažkaip nelabai.

Tad grįžus į salę po pirmo pranešimo pradėjo burnoje kauptis seilės, o mintys suktis apie ėjimą į kavinę ir lėkštę sriubos. Bet norėjau palaukti 20 minučių, kol prasidės ne toks įdomus pranešimas – ką g, prabėgus toms minutėms pajutau, kad gyventi dar galiu ir be sriubos. O paskui vėl kavos pertraukėlė su tais pačiais nykiais sumuštiniais ir vaisiais. Nerimta. Labai norėjau didelio sotaus sumuštinio – su juoda duona, kumpiu, sūriu ir žalumynais. Arba ko nors, kas valgoma su šakute (salotos stiklinėje, pav.).

Grįžau namo išbadėjusi, puoliau siaubti šaldytuvo. Suvalgiau pusryčius (tai, ką būčiau valgiusi, jei būčiau spėjusi ryte), paskui pasidariau lengvus pietus. Dabar sėdžiu ir galvoju, ar jau pereiti prie pavakarių ir vakarienės, nes sotumo jausmas niekaip neateina. Gurkšnoju šaltą arbatą, laukiu.

Tokie vat reikalai. Ir šiaip, konferencijos nėra skirtos pavalgyti, bet ir ne tam, kad nustiptum iš alkio.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s