#262 žodžiai

Iš nepublikuotų tekstų:

Skaičiau straipsnį apie moteris, kuriančias gyvenimus su už grotų sėdinčiais. Psichologai narplioja, kad vienoms tokia meilė yra saugi, nes antroji pusė yra izoliuota, negali kontroliuoti jų gyvenimo, mataisi retai, o pasimatymai visada jaudinantys. Kitoms mylėti kalinį reiškia tikėjimą, kad jos gali suklydusį vyrą atvesti į doros kelią, arba tiesiog, kad jis pasikeis.

Reikėtų pamatyti, kokius jie laiškus rašo, na, bent jau rašydavo, gal dabar jau nemadinga susirašinėti ranka – ištroškusioms emocijų ir žodžių, vertų gražiausių meilės filmų scenų, tai tikra atgaiva. Nesvarbu, kad tekstą sukūrė kitas kalinys, o ranka užrašė ir raudonas rožes nupiešė trečias – kaip gali nepatikėti jo meile ir pažadais nešioti ant rankų kaip pavasarį budinančią vieversėlę.

Tik kažkodėl romantika baigiasi atsivėrus kalėjimo vartams. Už grotų buvęs toks švelnus katinėlis liaujasi murkti ir drasko namie tapetus, šika į batus ir ruošiasi perkąsti šeimininkei kaklą. Jis nepasikeitė, su siaubu suvokia moteris. Dar baisiau – ji tyliai vylėsi, kad jis niekada nepasikeis ir ji bent kartą pasijus pavojingo vyro moterimi.

Kažkodėl kai kurias moteris nepaaiškinamai traukia paglostyti vilką. Pavojai jaudina, varinėja kraują ir verčia tankiau kvėpuoti – staiga gyvenimas pasidaro ryškesnis, kupinas emocijų ir įtampos. O kas ten žino, gal ir stebuklingas atsivertimas įvyks. Juk ir Gražuolė pamilo Pabaisą, o pabučiuota varlė pavirto į princą. Viskas užkoduota vaikystės pasakose.

Pasakose ir gyvenime, kur matai, kaip rūpestinga motina nuauna girtam tėvui batus ir paguldo jį ant šono, kad vemdamas neužspringtų, kur tėvas pasiųstas į parduotuvę duonos grįžta su dėže saldainių ir trimis aplamdytomis tulpėmis, nes gi vakar buvo kovo aštuntoji. Ir kuo gi blogai gali būti įsimylėti kitokį, galbūt tą, kurio niekas nemyli?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s