#263 žodžiai

Šį rudenį vėl dalyvauju Mamų mugėje. Jau, rodos, rašiau, kad esu už tai, kad išaugtų, nebedėvimų rūbų nekaupti ir parduoti, už tuos pinigus galima ir naujų nusipirkti. Galėčiau ir savo spintai pritaikyti. Man ši idėja labai graži, nors kiek ir niežti tas 30 procentų komisinis mokestis.

Ta proga teko vienai važiuoti į Gariūnus. Ridentis 80 km/h, kai aplink visi švilpia dar greičiau (esu iš tų sraigių, kurie vadovaujasi kelio ženklais), kelia kažkiek jaudulio. Ypač kai maršrutas nenuzulintas. Bandėme savaitgalį prasukti tuo keliu, bet man traškėjo galva, o parvažiuojant šturmanas pasiklydo, tai pasivažinėjimas buvo labiau nesėkmingas, nei sėkmingas. Spakainiai, galvoju sau, kaip nuvažiuoti – jau žinau, o kaip grįžti – man padės navigacija. Taip ir buvo, nes pažiūrėjus žemėlapyje atrodė easy – keliui besišakojant laikytis dešiniau, o kitame išsišakojime – kairiau. Pasirodo, kad tas “kairiau“ reiškė posūkį į kairę labai jau keistoje sankryžoje, kur kelias sukosi, todėl atrodė, kad važiuoju į žiedą prieš eismą. Bet ramus navigacijos balsas man susakė, kada kur sukti, todėl galvojau, jei ką, apkaltinsiu ją. Viskas buvo liuks. Jau pasiekusi Justiniškų g., prie šviesoforo navigaciją išjungiau, nes kelią namo jau žinau užsimerkusi. Trečiadienį kelionę kartosime.

Grįžtant prie mamų mugės, buvo labai įdomu stebėti, kiek ten laiko teturėjau, greičiau užmačiau ką probėgšmiais, kitas mamas su mažais kūdikiais. Viena moteris laikė gal dviejų mėnesių vaikutį viena ranka prispaudusi prie krūtinės, kol kita ranka dėliojo ir kabino prekes. Kita mama laikė panašaus amžiaus vaiką taip lengvai, vienoje rankoje kiek toliau nuo savęs, tarsi jis svertų kilogramą. Ir tada galvojau, kad jos abi yra ne pirmakartės – tokios ramios ir atsipalaidavusios. Bet gal klystu – kartais ramybė ateina iš nežinojimo ko bijoti.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s